חדש: קופסאות סיגריות מותאמות לצנחנים, גולני וגבעתי

עולה חדש משוויץ החליט לשמח את החיילים ולהעלות את המורל הלאומי, וייצר קופסאות לחפיסות סיגריות עם סמלי היחידות הצה"ליות הלוחמות. הקופסאות מחולקות ללא תשלום במספר קיוסקים ובקרוב יימכרו לכל דורש בסכום סמלי של חמישה שקלים. אז מי תמכור יותר – גולני או צנחנים?

הלוחמים התלהבו, הקופסאות החדשות (חדשות 2)

גאוות יחידה - גם בסיגריות: מיזם חדש שיצא לדרך השבוע ונקרא "habox" (מלשון: הקופסא) משווק קופסאות לחפיסות סיגריות עם סמלי היחידות הלוחמות בצה"ל. הלוחמים שנחשפו לקופסאות בשבוע האחרון במספר מוקדים בארץ התלהבו והשמועה רצה מהבסיס הצפוני ביותר ועד הדרומי ביותר. בינתיים יוצרו מאות קופסאות עם סמלי היחידות גולני, גבעתי, צנחנים, נח"ל, כפיר ומג"ב.

מי שיזם את המהלך הוא נועם סויסה, עולה חדש משוויץ וסטודנט שנה שנייה למנהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה. "אני עליתי לישראל והתגייסתי לצנחנים והייתי מאוד גאה בזה - רציתי לבוא ולהילחם ודרך הקופסא אזכיר לציבור את הלוחמים ששומרים על האזרחים ללא הפסקה", סיפר סויסה לחדשות 2 באינטרנט.

הקופסאות מחולקות כעת כפיילוט ללא תשלום בקיוסקים במרכז עזריאלי בתל אביב, חוף המפרץ בחיפה ובנהריה. הן עשויות קרטון מצופה בפלסטיק ומחירן יעמוד על חמישה שקלים בלבד. אבל האם היזם מעריך שקופסאות של חטיבה אחת יימכרו יותר מאחרת? "אין סיבה שיחידה אחת תמכור יותר מהשנייה", מסכם סויסה. "כולם עושים את אותה העבודה ויימכרו להערכתי אותו דבר". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת