אמו של החייל שנעלם: "הוא חש מצוקה"

הוריו של החייל שנעדר נטע ברנד חוששים לשלומו, אך אומרים שברח כי חש מצוקה. "אנחנו משתדלים להחזיק עכשיו מעמד", אמרה אמו איילת בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "זה בא אלינו בהפתעה גמורה - ולא היה שום סימן לזה". עם זאת הם בטוחים: "הוא נמצא פה באזור"

אם החייל: "הוא חש מצוקה" (פייססוק)

"אנחנו משתדלים להחזיק עכשיו מעמד" - כך אומרת אמו של לוחם גבעתי שנעלם נטע ברנד בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "אני רוצה להגיד לו שאבא שלו וצוף אחיו הגדול ואני מחכים לך ורוצים שתחזור - אנחנו לא יכולים בלעדייך".

היעלמותו של נטע באה לאמו איילת ולמשפחה בהפתעה. "זה בא אלינו בהפתעה גמורה", מדגישה איילת ברנד. "נטע הוא ילד רגיש אבל אנחנו לא חשבנו שיכול לקרות דבר כזה - גם כשהיו בעיות פתרנו אותם במשפחה, הוא משרת ביחידה שהוא אוהב מאוד ולא היה שום סימן לזה". משפחתו של ברנד מאמינה כי תמצא אותו בקרוב. "אנחנו בטוחים שהוא נמצא פה באזור והוא חש מצוקה ואני חושבת שהוא יושב וחושב על מה שקורה לו כשהוא יחזור".

המשטרה הצבאית בשיתוף משטרת ישראל ממשיכה בחיפושים נרחבים אחר נטע ברנד, המשרת בבסיס במרכז הארץ שנעלם בשעות הבוקר. החייל, המשרת כבר יותר משנה בצה"ל, השאיר הבוקר מכתב בו הביע את כוונותיו האובדניות ויצא מביתו שביישוב גבעת ישעיהו, 10 ק"מ דרומית לבית שמש. ברק, חבר המשפחה סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי במשפחה חוששים לחייו. "הוא יצא רגלית עם נשק, מדי ב' ומעיל פליז", סיפר ברק. "אנחנו מבקשים מכל מי שראה אותו הולך או על רכב ליצור קשר עם המשטרה".

בצה"ל מעריכים שהסיבה להיעדרות היא אישית. גובה החייל 1.80 מטרים, צבע עורו בהיר ועיניו כחולות והוא יצא מביתו כשהוא נושא נשק מסוג תבור מקוצר ובמשפחתו ציינו כי יכול להיות שהוא יציג את עצמו בשם אחר.

כל היודע דבר על מקום הימצאו של החייל מתבקש לפנות למצ"ח בטלפון 03-7374540 או למוקד 100 של המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת