חייל השאיר מכתב התאבדות ונעלם

כוחות משטרה עורכים חיפושים נרחבים ברחבי הארץ אחר חייל צה"ל נטע ברנד שנעדר משעות הבוקר. הוא השאיר מכתב בו ציין את כוונותיו האובדניות, יצא מביתו עם נשקו האישי מסוג תבור ומאז נעלמו עקבותיו. ההערכה: הרקע להיעדרות אישית. משפחתו חוששת לחייו: אם מישהו ראה אותו שיפנה למשטרה

המשפחה חוששת לחייו, נטע ברנד (פייסבוק)

חשש לחיי חייל צה"ל: המשטרה הצבאית בשיתוף משטרת ישראל עורכת חיפושים נרחבים אחר נטע ברנד, לוחם צה"ל המשרת בבסיס במרכז הארץ שנעלם בשעות הבוקר.

החייל, המשרת כבר יותר משנה בצה"ל, השאיר הבוקר מכתב בו הביע את כוונותיו האובדניות ויצא מביתו שביישוב גבעת ישעיהו, 10 ק"מ דרומית לבית שמש. ברק, חבר המשפחה סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי במשפחה חוששים לחייו. "הוא יצא רגלית עם נשק, מדי ב' ומעיל פליז", סיפר ברק. "אנחנו מבקשים מכל מי שראה אותו הולך או על רכב ליצור קשר עם המשטרה".

בצה"ל מעריכים שהסיבה להיעדרות היא אישית. גובה החייל 1.80 מטרים, צבע עורו בהיר ועיניו כחולות והוא יצא מביתו כשהוא נושא נשק מסוג תבור מקוצר ובמשפחתו ציינו כי יכול להיות שהוא יציג את עצמו בשם אחר.  

בחודש מרץ האחרון נעלמו עקבותיו של חניך קורס הטיס אשל זילברשטיין. זילברשטיין, שהיה אמור לשוב לבסיסו , אותר בטיילת באילת במצב בריאותי טוב והועבר לביתו. את זילברשטיין מצאו לוחמי יחידת נחשון של שירות בתי הסוהר ששהו בחופשה יחידתית בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת