חיילים בפריפריה? קבלו טיול מתנה

עמותת "ארץ נהדרת" בשיתוף צה"ל ומשרד הביטחון יזמו פרויקט חדש בשם "מתנת שחרור", במסגרתו לוחמים ותומכי לחימה בעיקר מאזורי הפריפריה יזכו לאחר השחרור לטיול כיף בן 10 ימים ברחבי הארץ. "שיהנו כמו הצעירים שבאים לארץ כחלק מ'תגלית'", אומרים בעמותה. בתכנית: אופניים, אומגה, טיול טרקטרונים וסדנאות מנהיגות

טיול כיף למשתחררים, ארכיון (דו"צ)

"תגלית" ישראלית: אם אתם חיילים וחיילות מאזורי הפריפריה ואתם אמורים להשתחרר בקרוב ייתכן ותוכלו לקבל מתנת שחרור שווה במיוחד.

עמותת "ארץ נהדרת" בשיתוף מפקדת קצין החינוך הראשי של צה"ל והיחידה להכוונת חיילים משוחררים במשרד הביטחון, השיקה תכנית חדשה שנקראת "מתנת שחרור", במסגרתו יוענק טיול כיף בן עשרה רחבי הארץ ללוחמים ותומכי לחימה משתחררים בעיקר מאזורי הפריפריה.

מדובר במסע חווייתי וחינוכי בו נפגשים הצעירים עם דמויות מפתח מתחומים שונים ועוברים סדנאות מנהיגות. בין היתר יוכלו החיילים ליהנות מטיול טרקטורונים, אופניים ואומגה. "אנחנו רוצים שהצעירים הישראלים יקבלו את מה שמקבלים הצעירים שבאים לארץ כחלק מפרויקט 'תגלית' - זה מגיע גם להם", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט לינדה אולמרט, מנכ"לית עמותת "ארץ נהדרת".

העמותה נוסדה בשנת 2006 ומתבססת על תרומות מהארץ ומהעולם. "החלום שלנו הוא לתת את מתנת השחרור לכל עשרות אלפי החיילים המשוחררים", הוסיפה אולמרט. הפיילוט הראשון של התכנית התקיים לפני מספר חודשים ובקרוב ייצאו עוד אוטובוסים של משתחררים שיתיירו ברחבי הארץ ויחגגו את השחרור בדרך הכיפית ביותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת