חיל האוויר תקף ברצועת עזה

במהלך הלילה תקפו כלי טיס של חיל האוויר מנהרת טרור בצפון רצועת עזה, פגיעה מדויקת זוהתה במקום. התקיפה נערכה בתגופה לירי הרקטה אמש לעבר המועצה האזורית חוף אשקלון. "צה"ל לא יסבול כל ניסיון לפגיעה באזרחי מדינת ישראל ובחיילי צה"ל וימשיך לפעול כנגד כל גורם אשר מפעיל טרור נגד מדינת ישראל", נמסר מדובר צה"ל

"פגיעה מדויקת במטרה" (רויטרס)

כלי טיס של חיל-האוויר תקפו במהלך הלילה מנהרת טרור בצפון רצועת עזה. דובר צה"ל מוסר כי זוהתה פגיעה מדויקת במטרה וכי כל המטוסים שבו בשלום לבסיסם.

התקיפה הלילה מהווה תגובה לירי שתי רקטות אמש, שהתפוצצו בשטחים פתוחים במועצה האזורית אשכול וחוף אשקלון. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

מדובר צה"ל נמסר: "צה"ל לא יסבול כל ניסיון לפגיעה באזרחי מדינת ישראל ובחיילי צה"ל וימשיך לפעול כנגד כל גורם אשר מפעיל טרור נגד מדינת ישראל. ארגון הטרור חמאס הוא הכתובת ועליו האחריות".

אתמול בשעות הבוקר נפתחה אש לעבר כוח צה"ל אשר עסק בפעילות מבצעית שגרתית בסמוך לגדר המערכת במרכז רצועת עזה. אין נפגעים לכוחותינו אך נזק קל נגרם לשני רכבים משוריינים. ככל הנראה מדובר בירי RPG וירי מנשק קל לעבר הכוח. בתגובה לירי, כלי טיס של חיל-האוויר וכוחות שריון ביצעו ירי לעבר נקודות חשודות. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת