נהג המונית שנדקר משחזר: "הוא שחט אותי, ראיתי מוות בעיניים"

אהרון הכהן חוג'אייב, נהג המונית שנדקר בשבוע שעבר על ידי פלסטיני שהסיע – מדבר היום. ממיטתו בבית החולים הוא משחזר את רגעי האימה, ואומר כי אין לו ספק שנדקר רק בגלל היותו יהודי. "זה היה נס גדול", הוא אומר

"ראיתי מוות בעיניים, יצאתי רק להביא פרנסה הביתה", כך מתאר נהג המונית אהרון הכהן חוג'אייב את הסיוט שעבר עליו בערב יום הזיכרון בשבוע שעבר. זה קרה ברחוב בן יהודה בכפ"ס, אחרי שבסמוך לחצות אסף חוג'אייב פלסטיני שוהה בלתי חוקי למונית שלו - ששלף לפתע סכין והחל לדקור אותו.

"אמרתי לו לשבת קדימה", משחזר היום חוג'אייב לחדשות 2 את התקרית ממיטת חוליו בבית החולים. "הוא רצה לשבת מאחורה בכלל. הגענו לכפ"ס, ראיתי שהוא הסתכל ימינה ושמאלה כדי לוודא שאין רכבים - והוא שחט אותי".

אחרי שפונה במצב קשה מאוד לבית החולים, נעצר הפלסטיני לא הרחק מזירת האירוע, כשעל בגדיו כתמי דם. חוג'אייב, אחרי יומיים של ניתוחים, שב להכרה. "זה היה נס גדול", הוא אומר. "אנחנו, נהגי המוניות, כמו כלבים, משאירים את הנשים שלנו בבית בלילה בשביל להביא לחם הביתה".

"איך אספר לילדים שאבא חצי מת?"

מעבר לקושי שבשיקום הגופני, נאלצת כעת משפחתו של חוג'אייב להתפרנס ללא המפרנס היחיד שלה. אשתו בהריון מתקדם לא עוזבת את מיטתו של בעלה, ומתקשה להסביר לשני ילדיהם מה בדיוק קרה לאביהם. "אמרתי להם שאבא שלהם יושב בבית חולים, כואבת לו הבטן ויש לו חום", אומרת אשתו של אהרון, לנה. "אני לא יכולה להגיד להם שאבא שלהם נדקר והוא חצי מת".

בשב"כ ממשיכים לחקור את החשוד הפלסטיני בדקירה, ומעריכים שהאירוע הזה אכן בוצע על רקע לאומני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת