אחות הנהג שנדקר: "לחצן המצוקה הציל את חייו"

שעות אחרי שהנסיעה מתל אביב הסתיימה בדקירה, ככל הנראה על רקע לאומני, סיפרה אחותו של נהג המונית שהותקף במכוניתו על ידי פלסטיני על תחושותיה. האח עבר סדרת ניתוחים ומצבו עדיין מוגדר קשה

כחצי יממה אחרי דקירת נהג המונית בכפר סבא, מוסיף מצבו להיות קשה אך יציב. מאז הובהל לבית החולים "מאיר" נערכה בגופו סדרת ניתוחים, אחרי שהותקף לפנות בוקר על ידי פלסטיני שהסיע מתל אביב לכיוון טייבה.

הנוסע, ששהה בישראל בניגוד לחוק, דקר את הנהג בחזהו כמה פעמים. בתום מרדף קצר הוא נלכד - ובחקירתו הודה במעשה ואמר לשוטרים: "דקרתי אותו כי רציתי להרוג יהודים". במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות האירוע כשההערכה הרווחת היא שהרקע לו - לאומני.

במקביל, ממשיכים גם בשב"כ לנסות ולשפוך אור על התקרית - כשעיקר המאמץ מתרכז בבירור האם פעל המחבל על דעת עצמו או שהיה שותף לאחד מארגוני הטרור.

שעות ספורות אחרי הדקירה, סיפרה אחותו של הנהג לחדשות 2 באינטרנט על תחושותיה. היא הביעה תקווה שישוב במהרה, בריא ושלם, לאשתו ולילדיו הקטנים. "אני אומרת לשאר הנהגים לנסוע בזהירות ושתמיד יהיו מצוידים באזעקה כדי שיוכלו למסור מידע גם לחברים שלהם", היא ביקשה.

"אני לא מסוגלת לתפקד"

אותו לחצן מצוקה, לדברי האחות, "היה מה שכנראה הציל אותו. גם בורא עולם שמר עליו, אין שום ספק שזה משמיים. אחי פשוט לחץ על דוושת המצוקה והגיעה כל תחנת המוניות עם עזרה. אמבולנס פינה אותו לבית החולים מהר".

היא סיפרה כי היא מתקשה להירגע ממה שעבר אחיה הלילה. "אני לא מסוגלת לתפקד", היא הסבירה. "אני כל הזמן משחזרת את הדברים האלה ואומרת לעצמי: ריבון עולמים, איך אפשר להגיע למצב כזה? לא ציפינו שהאסון הזה יגיע אלינו. יש לו שלושה תינוקות ועוד אחד בדרך. הוא המפרנס היחיד בבית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת