הנהג שנדקר לפרמדיקים: "תצילו את חיי?"

בבית החולים "מאיר" בכפ"ס מאושפז במצב קשה נהג המונית שנדקר הלילה מספר פעמים בפלג גופו העליון, על ידי בן מיעוטים. בשב"כ ממשיכים בחקירת האירוע, וההערכה היא כי הרקע לדקירה הוא לאומני. הפרמדיק שטיפל בפצוע משחזר: "הוא סיפר שנוסע דקר אותו ונמלט"

החקירה הועברה לידי השב"כ, ארכיון (001)

החשוד בדקירתו של נהג המונית, הלילה בכפר סבא, הודה במהלך חקירתו בשב"כ בחלק ניכר מהחשדות המיוחסים לו. על פי ההערכה מדובר באירוע בעל רקע לאומני. הנהג נותח בבית החולים מאיר בכפר סבא, וכעת מצבו מוגדר קשה אך יציב.

ככל שמתקדמת חקירת המקרה, מתחזק החשד כי מדובר בפיגוע דקירה. החשוד במעשה, נעצר סמוך לזירת האירוע וקשר עצמו במהלך חקירתו למעשה. על פי החשד, במהלך הנסיעה דקר החשוד את הנהג בפלג גופו העליון ונמלט.

הנהג הפצוע פונה לבית החולים "מאיר" שם נערכו לו בדיקות והוא הוכנס לניתוח. ד"ר אלכסנדר איידינוב עידכן לגבי מצבו: "ב-2:00 בלילה הגיע בחור עם דקירות סכין בבית החזה ובבטן. המצב שלו היה קשה בגלל הדימום, אז עשינו בדיקות והתברר כי יש לו דימום בבית החזה ובבטן. הוא אחרי ניתוח, עדיין במצב קשה, אבל מונשם ויציב. אני מקווה שיהיה בסדר".

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, שיחזר הבוקר תומר פיין, פרמדיק מד"א, את הרגעים הראשונים של הטיפול שהוענק לנהג המונית. "הוא נדקר בפלג גופו העליון, והיה בהכרה", סיפר פיין. "הוא סיפר שנוסע דקר אותו - ולאחר מכן נמלט. הוא שאל אותנו אם נציל נצליח להציל את חייו".

נהג המונית (30), תושב אזור המרכז, נדקר בסביבות השעה 01:00 הלילה על ידי בן מיעוטים בפינת הרחובות בן יהודה והזמיר בכפר סבא. צוות מד"א ירקון שהוזעק לזירת האירוע העניק לנהג טיפול רפואי ראשוני ופינה אותו לבית החולים "מאיר" בכפר סבא במצב בינוני. בבית החולים הוחמר מצבו של הפצוע והוא מוגדר כעת קשה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת