נהג מונית נדקר על ידי ערבי בכפ"ס

נהג מונית בן 30 מאזור המרכז נדקר הלילה בכפר סבא על ידי ערבי. צוות מד"א ירקון שהגיע למקום העניק לנהג טיפול רפואי ראשוני והבהיל אותו לבית החולים "מאיר" שם חלה הידרדרות במצבו. חשוד במקרה נעצר על ידי המשטרה וחקירתו הועברה לידי השב"כ. בשלב זה ההערכה שהרקע למקרה לאומני

החקירה הועברה לידי השב"כ, ארכיון (001)

נהג מונית בן 30, תושב אזור המרכז, נדקר הלילה בכפר סבא בפינת הרחובות בן יהודה והזמיר על ידי ערבי. חשוד בדקירה נעצר וחקירתו הועברה לידי השב"כ. בשלב זה נבדק החשד כי הרקע לאירוע לאומני.

בסביבות השעה 01:00 בלילה התקבלה ידיעה על נהג מונית שנדקר בפלג גופו העליון. צוות מד"א ירקון שהוזעק לזירת האירוע העניק לנהג טיפול רפואי ראשוני.ופינה אותו לבית החולים "מאיר" בכפר סבא במצב בינוני. בהמשך הידרדר מצבו.

בבית החולים הוחמר מצבו של הפצוע ובשלב מגדירים הרופאים את מצבו כקשה. המשטרה והשב"כ פתחו בחקירת נסיבות המקרה. בשלב זה נבדק החשד כי הרקע לאירוע לאומני.

ממד"א נמסר כי סמוך לשעה 1:30 בלילה התקבלה קריאה על דקירה. "ניידת טיפולך נמרץ שהגיעה למקום איתרה אדם כבן 30 שהיה דקור בבטנו מספר דקירות", סיפר זקי הלר, דובר מד"א לחדשות 2 באינטרנט. "לאחר טיפול ראשוני במקום הוא פונה לבית החולים מאיר בכפר סבא".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת