אזהרת מסע חמורה לנופשים בסיני

בהודעת המטה ללוחמה בטרור נאמר כי על הישראלים שנמצאים בסיני לעזוב מיד את חצי האי, מחשש שארגוני טרור ינסו לפגוע או לחטוף ישראלים. "ישנם עשרות רבות שנכנסים מדי שבוע לסיני על אף אזהרת המסע, ארגוני הטרור זיהו את המגמה וזה מסוכן", הוסיף גורם ביטחוני בכיר

(חדשות 2)

המטה ללוחמה בטרור הוציא הבוקר אזהרת מסע חמורה לסיני, ובנוסף קרא לכל הישראלים השוהים שם לצאת לאלתר מהאזור ולשוב מיד לישראל. בנוסף, ביקשו אנשי המטה מהמשפחות של הישראלים הנופשים בחצי האי ליצור עמם קשר ולדאוג לשובם ארצה.

גורמים במטה ללוחמה בטרור סיפרו, כי האזהרה יצאה בעקבות מידע חדש שהתקבל בימים האחרונים, לפיו ישנו חשש אמיתי לחטיפת ישראלים ופגיעה בחופים בהם ישנו ריכוז גדול של ישראלים באזור המלונות. "ארגוני הטרור ממשיכים לפעול ביתר שאת לבצע פיגוע טרור נגד תיירים ישראלים בסיני בטווח הזמן המיידי", לשון הודעת המטה.

"הישראלים הם מטרה בעלת עדיפות עליונה", הוסיפו גורמים במטה ללוחמה בטרור, "בחודשים האחרונים ישנה התפתחות של תאי טרור בסיני - גם כאלה שבסיסם ברצועת עזה, וגם כאלה שנכנסים תחת ההגדרה של ג'יהאד עולמי", סיכמו.

גורם ביטחוני בכיר אחר אמר: "מדובר במידע מודיעיני חדש וקונקרטי על כוונה לפגוע בישראלים באחד החופים של סיני. ישנה מגמה מסוכנת של עשרות ישראלים שנכנסים מדי שבוע לסיני, ארגוני הטרור זיהו את אתרי הנופש ובהם הם מנסים לפגע".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת