צעיר חרדי נדקר במזרח ירושלים

המשטרה עצרה שני חשודים בדקירת צעיר חרדי בשכונת שייח ג'ראח במזרח ירושלים. הנדקר, פונה עם פציעות בבטן ובירך לבית החולים "הדסה" הר הצופים. מחקירה ראשונית עולה הערכה כי הרקע לדקירה הוא לאומני

אירוע דקירה במזרח ירושלים: אלמוני דקר חרדי בן 20 שעבר סמוך לקבר שמעון הצדיק במזרח ירושלים - ונמלט מהמקום. הצעיר פונה במצב בינוני לבית החולים. המשטרה עצרה לחקירה שני צעירים ערבים בחשד לדקירה וההערכה היא שהרקע לאירוע הוא לאומני.

מחקירה ראשונית עולה כי הצעיר הלך ברחוב בשכונת שייח ג'ראח, והותקף לפתע על ידי בן מיעוטים, ככל הנראה ערבי. החשוד דקר את הצעיר פעמיים - בבטן ובירך, ונמלט מהמקום. זמן קצר לאחר מכן נעצרו שני החשודים.

בעקבות המעצר נרשמו הפרות סדר סמוך לזירת האירוע. מספר צעירים ערבים יידו אבנים לעבר כוחות הביטחון שהגיעו למקום. עד כה לא דווח על פצועים בעימותים.

 צוותי מד"א שהגיעו למקום העניקו טיפול רפואי ראשוני לפצוע. לאחר מכן הוא פונה במצב בינוני לבית החולים "הדסה" הר הצופים בבירה. על פי ההערכה במשטרת ירושלים, הרקע לדקירה הוא לאומי.

"כשהגעתי למקום מצאנו בחור דקור מספר פעמים בגוף וטיפלנו בו טיפול מציל חיים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט איש איחוד הצלה דביר עדני. "הוא היה בהכרה, דיבר איתנו ואמר שדקרו אותו שני בני מיעוטים. הוא גם ניסה לתאר לנו איך הם נראו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת