החיילת שהותקפה ונעצרה על עריקות - שוחררה מהכלא הצבאי

לאחר שהוחזקה במעצר במשך שבוע בגין עריקות, הוחלט אמש לשחרר את החיילת בת ה-19 שנפלה קורבן לניסיון אונס במועדון. הצעירה, שבה הבוקר ליחידתה הצבאית שם תקבל סיוע נפשי בעקבות התקיפה. משפחתה מדגישה: "נהיה מרוצים לאחר שישחררו אותה מצה"ל"

החיילת שהותקפה בבית הכלא (חדשות 2)

התפתחות בפרשת החיילת שהותקפה: בית הדין הצבאי החליט אמש לשחרר ממעצר את הצעירה בת ה-19 שהותקפה מינית ולאחר מכן נעצרה בגין עריקה. החיילת הוחזרה הבוקר ליחידה שלה שם תקבל סיוע נפשי.

אתמול פורסם כי החיילת בת ה-19 נפלה קורבן לניסיון אונס במועדון בהרצליה ביום שלישי האחרון. כשהגיעה עם אביה להתלונן במשטרה, התגלה כי מדובר בעריקה משירות צבאי - והיא נעצרה במקום ונלקחה לבידוד בכלא צבאי, לאחר שלא ניתן לה כל טיפול נפשי. בנוסף, היא הולבשה במדים על הבגדים שאותם לבשה בזמן התקיפה, שהוכתמו בכתמי זרע של התוקף.

בית דין דרום שדן אמש בעניינה של החיילת, קבע כי שבעת ימי המעצר אותם ריצתה עד כה, מתוכם שלושה במעצר בית, יהיו העונש על התקופה בה ערקה מצה"ל. עוד הוחלט, כי החיילת תשוב היום ליחידתה הצבאית שם תקבל טיפול נפשי על ידי נציגי קב"ן ויוהל"ן, בעקבות המקרה הטראומתי שעברה.

כחלק העסקה שהושגה בין הסנגור לתובע הצבאי, החיילת שערקה למשך 99 ימים, נידונה גם ל-60 יום מאסר על תנאי למשך שנה וחצי. משפחתה של החיילת עדיין מביעה תקווה שהיא תשוחרר מצה"ל לאור מצבה הנפשי, שנגרם בעקבות האירוע הקשה שעברה. "נהיה מרוצים לאחר שישחררו אותה מצה"ל", הם הדגישו לאחר שאספו אותה לאחר ששוחרה מכלא 4 בצריפין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת