הרמטכ"ל ביד ושם: "נתגבר על כל אויבינו"

לקראת יום הזיכרון לשואה ולגבורה, ביקרו הרמטכ"ל בני גנץ וחברי פורום המטה הכללי של צה"ל ב"יד ושם". "אם בטולוז נרצחים ילדים יהודים, אם בהודו ובגיאורגיה מנסים לפגוע בישראלים, אנחנו צריכים לעמוד חומה בצורה מול התופעות האנטישמיות האלה", הדגיש גנץ

הרמטכ"ל בני גנץ ופורום המטה הכללי של צה"ל ערכו הבוקר ביקור מיוחד ב"יד ושם" בירושלים לציון יום הזיכרון לשואה ולגבורה. את האירוע העברנו בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט.

לקראת יום הזיכרון לשואה ולגבורה שיחל ביום חמישי הקרוב, הגיע גנץ, בעצמו בן לניצולי שואה, כשהוא מלווה בחברי פורום המטה הכללי ל"יד ושם", שם נערך אירוע הזיכרון. בין היתר לוקח חלק באירוע יו"ר הנהלת "יד ושם" אבנר שלו, ומפקדי הזרועות והפיקודים השונים בצה"ל.

במהלך דבריו אמר גנץ: "אין סוף למעשי האיבה שבוצעו בעם היהודי ולכמות דם הנקיים שנשפך. יותר מ-6 מיליון יהודים נספו ללא מילת הספד או מצבה. אוצר המילים לא יוכל להקיף את גודל הזוועה". עוד הוסיף: "היום אנו ניצבים מול כל איום, עם צבא המסוגל לגבור על כל אויביו".

"אם בטולוז נרצחים ילדים יהודים, אם בהודו ובגיאורגיה מנסים לפגוע בישראלים, אנחנו צריכים לעמוד חומה בצורה מול התופעות האנטישמיות האלה. רק כך נוכל להעמוד בהבטחה הנצחית לניצולים ולנספים ולהבהיר כי איננו גולים בין עמים, וכי יש לנו כוח חזק", הדגיש הרמטכ"ל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת