סוף לקנסות לחיילים ברכבת הקלה

חדשות טובות לחיילים שעושים את דרכם מירושלים: משרד הביטחון יחתום בשבוע הבא על הסכם עם מפעילי הרכבת הקלה. המשמעות: נסיעה חופשית של לוחמים בלבוש אזרחי, חיילי מילואים ומלש"בים. לוחמים שנתפסו וקיבלו קנס עד כה יוכלו לקבל את כספם חזרה מצה"ל

סוף לקנסות ברכבת הקלה. ארכיון (חדשות 2)

סוף לקנסות לחיילים ברכבת הקלה בירושלים: משרד הביטחון והרכבת הקלה בירושלים יחתמו על הסכם שיאפשר נסיעה חינם וללא הגבלה של חיילים, לוחמים בלבוש אזרחי וחיילי מילואים.

ההסכם של משרד הביטחון עם הרכבת הקלה בירושלים ייחתם סופית בשבוע הבא, בתום תקופת הרצה קצרה שבמהלכה נמדד מספר החיילים הנוסעים בפועל ברכבת הקלה, נתון שהיה הכרחי לסגירת ההיקף הכספי של ההסכם.

מרגע חתימת ההסכם בשבוע הבא יוכלו לנסוע ברכבת הקלה ללא הגבלה גם לוחמים בלבוש אזרחי עם תעודת לוחם, גם חיילי מילואים בדרך לשירות מילואים וגם מלש"בים. בינתיים, לוחם בלבוש אזרחי שנתפס וקיבל קנס עד עכשיו, יכול לקבל את כספו חזרה מאגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה של צה"ל.

"השירות הזה מגיע לנו"

"זה בשורה אדירה כי הרכבת מקצרת לנו את הדרך משמעותית אבל בגלל שלא היה לנו אישור לא נסענו", סיפר לחדשות 2 באינטרנט לוחם מילואים פעיל. "מקווה שלא יהיו בעיות וזה יעבוד כי באמת שמגיע לנו השירות הזה", הוסיף.

גיבוש ההסכם מגיע לאחר ביקורת ציבורית רבה על כך שלוחמים לא במדים ואנשי מילואים לא יכלו לנסוע בחינם ברכבת ואף קיבלו קנסות על כך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת