ה"בועט" מפ"ת הושעה מתפקידו בצה"ל

בנוסף לתפקידו במועדון הכדורגל של מכבי פ"ת, משמש יגאל ממן גם כרס"ר בסיס חיל האוויר בשדה דב. מי שאמור להוות דמות חינוכית לחיילים, נאשם בתקיפת שחקן הפועל חיפה עלי חטיב, ובעקבות זאת החליט מפקד הבסיס להשעותו עד לתום ההליכים נגדו. "זו בושה לחיל האוויר", סיפרו גורמים בחיל

עלי חטיב מפונה מאיצטדיון המושבה (חדשות 2)

הרס"ר הלא ממושמע: יגאל ממן, אוהד מכבי פתח תקווה המואשם בתקיפת שחקן הפועל חיפה עלי חטיב במהלך האירועים החמורים באצטדיון "המושבה" בפתח תקווה, הודח מתפקידו כרס"ר בסיס שדה דב של חיל האוויר.

עם הגשת כתב האישום נגדו, הודיע לו מפקד בסיס שדה דב, אלוף-משנה ל', כי הוא לא ישמש בתפקידו עד לסיום ההליכים המשפטיים נגדו. "אין זה ראוי שמישהו שאמור להוות דוגמא לחיילים ולדאוג לחינוכם ימשיך בתפקיד", סיפרו לחדשות 2 באינטרנט חיילים בבסיס שדה דב.

"דווקא מי שמטיף לנו כל הזמן על חינוך הוא זה שנגח? זה בושה לחיל האוויר ולבסיס כולו", סיפרה חיילת בבסיס. גורמים בחיל האוויר מאמינים כי הרס"ר ממן לא ישוב לתפקידו לאור הדברים שנחשפו בבית המשפט. בדובר צה"ל אישרו את דבר השעייתו.

במקביל, נמשכות ההכנות לדיון המשמעתי שייערך בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל ביום שלישי הקרוב. באתרי הספורט דווח כי העונש שיוטל על שתי הקבוצות שהיו מעורבות בתגרה - מכבי פ"ת והפועל חיפה, צפוי להיות חמור. במקביל צפויים עורכי הדין של יגאל ממן ועמי גניש, לבקש מבית המשפט לשקול מחדש את מעצר הבית הלילי שהוטל עליהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת