רומנטי מול הים: רה"מ נתניהו והרמטכ"ל גנץ נועדו

ערב הסדר, ולאחר שהרימו כוסית עם החיילים הבודדים, נפגשו בארבע עיניים מול הים ראש הממשלה נתניהו והרמטכ"ל גנץ. זמן קצר לאחר מכן נסע גנץ עם בני משפחתו לחגוג את הסדר עם לוחמי הצנחנים המבצעים תעסוקה בצפון. במהלך הביקור העניק גנץ כרטיס טיסה לחייל מבלגיה שלא ראה את משפחתו חודשים רבים

פגישה בארבע עיניים, נתניהו וגנץ (לע"מ)

ראש הממשלה בנימין נתניהו והרמטכ"ל רא"ל בני גנץ נפגשו בארבע עיניים מול הים בגבעת אולגה. השניים נועדו לאחר ששניהם הרימו כוסית עם מאות חיילים בודדים באירוע מסורתי שארגנה האגודה למען החייל.

לאחר הרמת הכוסית השנתית, הגיע גנץ ומשפחתו לשולחן הסדר יחד עם מפקדי ולוחמי גדוד "אפעה" של חטיבת הצנחנים, המבצעים בימים אלו תעסוקה מבצעית בגבול הצפון. הרמטכ"ל בירך את הלוחמים, הביע הערכה על פעילותם והדגיש כי "בהגדה נאמר כי כל אדם חייב לראות את עצמו כאילו הוא יצא ממצרים ולכן על כל דור תורו לקחת את הגנת המדינה לידיו - ועכשיו תורכם ואתם כצבא מאפשרים לעם לחיות את חייו".

במהלך הסדר בצפון העניק גנץ ללוחמי הגדוד רכב משימתי, וכן הפתיע את החייל סמל סם פישלר, כאשר העניק לו כרטיס טיסה לבלגיה, מתנת "האגודה למען החייל", על מנת לפגוש את משפחתו המתגוררת שם, אותה לא פגש חודשים רבים.

רוצים לקבל עדכוני חדשות שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק