הרמטכ"ל גנץ בברכה ייחודית לחג: "ערוכים לכל אתגר"

הלילה יתקיים ליל הסדר וביחידות צה"ל השונות נערכים לארוחה החגיגית. הרמטכ"ל רב-אלוף בני גנץ הקליט ברכה מיוחדת לפסח שתורגמה לשש שפות. "צה"ל ערוך ומוכן להתמודד עם כל האתגרים שעוד נכונו לנו", מדגיש הרמטכ"ל. "אירועי ההסלמה בדרום - תזכורת לאיומים". צפו בסרטון הרמטכ"ל לכבוד חג הפסח

לכבוד חג הפסח, החליט הרמטכ"ל רב-אלוף בני גנץ, להקליט ברכה מיוחדת ואישית שלו שתשוגר לכלל החיילים. בברכתו אמר גנץ כי "גם בחג זה יימצאו לוחמי צה"ל, יחד עם חבריהם התומכים אותם, בכל גבולות הארץ - דרוכים וערוכים לכל תרחיש".

בהמשך דבריו התייחס גנץ לאירועים האחרונים בדרום אומר כי "אירועי ההסלמה האחרונים בדרום ופיגועי הטרור ברחבי העולם, הם תזכורת לאיומים שניצבים בפנינו. צה"ל ערוך ומוכן להתמודד עם כל האתגרים שעוד נכונו לנו, להשיג הרתעה, ובמידת הצורך - הכרעה מהירה בכל עימות שיעמוד לפתחנו".

הסרטון הייחודי תורגם לשש שפות ביניהן ערבית, גרמנית ורוסית. גורמים צבאיים סיפרו לחדשות 2 באינטרנט כי ההחלטה להפיק את הסרטון באה כחלק מתפיסת העולם של צה"ל לעבודה ברשתות חברתיות. עוד ציינו כי לגנץ חשוב להגיע לכל היעדים והקהלים ולכן הסרטון תורגם למספר רב של שפות.

הרמטכ"ל ייסוב בליל הסדר עם לוחמי גדוד "אפעה" של חטיבת הצנחנים. טרם כניסת החג, ייפגש הרמטכ"ל עם 400 החיילים והחיילות הבודדים העורכים את הסדר בכפר הנופש של האגודה למען החייל בגבעת אולגה, וירים עמם כוסית לרגל החג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת