חשד: ניסיון לינץ' ביהודים בהר הזיתים

חתן מירושלים עלה ביום החתונה לקבר סבתו בבית העלמין בהר הזיתים, יחד עם חברו. אלא שבדרך, כך על פי החשד, הותקפו השניים בידי 20-30 צעירים ערבים, שרגמו אותם באבנים ושפכו צבע על רכבם. בנס זה נגמר בפציעות קלות בלבד, והחתן שוחרר מבית החולים - ישר לחגיגה עם בחירת לבו

שוב ניסיון לינץ' ביהודים במזרח ירושלים: שני תושבי הבירה שהיו בדרכם לבית העלמין בהר הזיתים הותקפו היום בידי כמה עשרות צעירים ערבים.

מדובר בחתן ביום חתונתו, שנסע בליווי חברו לעלות לקבר סבתו בבית הקברות בהר הזיתים. בדרך, כך סיפרו בעדותם במשטרה, נתקלו בחבורת צעירים, כ-20 עד 30 במספר. המתפרעים יידו לעברם אבנים ושפכו צבע על המכונית, ורק בדרך נס הצליחו השניים להיחלץ מהמקום בכוחות עצמם ובחבלות קלות בלבד.

ההערכה במשטרה היא כי המתפרעים המתינו להגעת הרכב בנו נסעו השניים, אחרי שיצאו מבית הספר הסמוך - ואז תקפו אותו ורגמו אותו באבנים. לאחר מכן הם הכו את שני יושבי הרכב ושפכו דלי צבע על השמשה.

"אחת האבנים שהושלכה, ניפצה את שמשת החלון לידו ישב החתן ופגעה בראשו", סיפר נהג הרכב לאתר "בחדרי חרדים". "התעשתתי מהר מאוד וניסיתי לברוח מהאזור, אך הצעירים הללו צרו סביב הרכב. היה להם מבט של רצח בעיניים. היה נראה שהם רוצים להרוג אותנו. שהם רוצים רק דם. זה היה נס גדול עבורנו".

שני המותקפים נפצעו באורח קל ופונו לטיפול בבית החולים "שערי צדק" בירושלים, ובשעות הערב שוחררו מבית החולים - כך שהחתן הספיק להגיע לחתונה עם בחירת לבו. המשטרה פתחה בחקירת האירוע והסריקות אחר החשודים בתקיפה נמשכות.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת