חשד בי-ם: חייל הותקף ע"י צעירים ערבים

חייל שצעד הערב בשכונת שמואל הנביא בבירה, הותקף הערב באגרופים ע"י שני צעירים ערבים שחלפו על פניו - כך הוא העיד בפני המשטרה. הוא נפצע קל, ופונה לבית החולים שערי צדק. הצעירים החשודים נמלטו, המשטרה מנהלת אחריהם מצוד

החייל הותקף ע"י צעירים ערבים. ארכיון (חדשות 2)

חשד לאירוע תקיפה על רקע לאומני בירושלים: חייל לובש מדים הותקף הערב ברחוב פולנסקי בשכונת שמואל הנביא בבירה, ככל הנראה על ידי שני צעירים ערבים שחלפו על פניו ברחוב. מצבו קל, והוא פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים.

בשעות הערב התקבל דיווח במשטרת ירושלים על התקיפה. כוחות משטרה הוזעקו למקום בעקבות התלונה, ביצעו סריקות לאיתור החשודים - אך עד כה לא בוצעו מעצרים.

המשטרה חוקרת

"כשהגעתי למקום ראיתי את החייל חבול", סיפר הערב לחדשות 2 באינטרנט דביר עדני, חובש "איחוד הצלה" שטיפל באירוע. "החייל סיפר כי הוא אינו ידוע את פשר התקיפה, אבל אמר שבני מיעוטים תקפו אותו מכל הכיוונים, הכו אותו והותירו אותו במקום".

מהמשטרה נמסר הערב כי החייל העיד בפני השוטרים ששני צעירים ערבים חלפו על פניו ברחוב, והחלו להכות אותו באגרופים. לאחר מכן, הם נמלטו מהמקום - והוא, שנפצע קל מהתקיפה, פינה עצמו לבית החולים שערי צדק בבירה. חקירת המקרה נמשכת בתחנת משטרת ירושלים. בצה"ל בודקים את הדיווח את התקיפה, וטרם נמסרה תגובה רשמית בנושא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת