המשטרה: "מוחמד מראח לא נעצר בישראל"

מאז שפורסמו דבריו של ראש המודיעין הצרפתי לפיהם מוחמד מראח נעצר בישראל בידי המשטרה וברשותו סכין, בדקו במשטרת ירושלים את נכונות הדבר. מהבדיקה עלה כי אין אינדיקציה שהשוטרים נתקלו במראח במהלך שהותו כאן. במשטרה ובשב"כ מנסים להתחקות אחר תנועותיו של מראח, ובודקים את מטרת ביקורו כאן

בעקבות דבריו של ראש המודיעין הצרפתי לפיהם מוחמד מראח נעצר בירושלים כשברשותו סכין, בדקו במשטרה ובשב"כ את המידע - ומהבדיקה עלה כי אין שום אינדיקציה שהמחבל שביצע את הפיגוע בטולוז נעצר.

מאז הפרסום בעיתון הצרפתי "לה-מונד", מנסים במטה הארצי, במשטרת ירושלים ובשב"כ, להתחקות אחר תנועותיו של המחבל בישראל. כמו כן, החוקרים יצרו קשר עם האינטרפול על מנת לנסות לבדוק באיזו זהות נכנס לכאן מראח, ומאיזה מעבר. בנוסף נבדק אם מראח שהה כאן לבדו או עם אנשים נוספים, ומה הייתה מטרת ביקורו כאן.

"מראח נעצר בישראל וברשותו סכין"

יממה לאחר שנהרג בידי כוחות הביטחון הצרפתים, מתגלים פרטים חדשים על המחבל מוחמד מראח. בריאיון שהעניק ראש המודיעין הצרפתי ברנרד סקוורסיני, הוא סיפר כי בנוסף לעובדה שמראח ביקר בעבר בישראל, הוא אף נתפס עם סכין. עם זאת, השוטרים שחררו אותו מיד ולא עיכבו אותו.

בנוסף, טוען סקוורסיני כי מראח אסף חותמות רבות בדרכונו לפני ששב לצרפת בדצמבר 2010. "לפני ישראל, הוא ביקר בטורקיה, סוריה, לבנון וירדן. לאחר מכן הוא נסע לאפגניסטן וטג'יקיסטן. הפעם האחרונה שאנחנו יודעים שהוא שהה באפגניסטן הייתה ב-22 בנובמבר 2010", סיפר ראש המודיעין הצרפתי.

סוף המצור בטולוז - כותרות אחרונות בחדשות 2 באינטרנט:

שלב אחר שלב: כך התבצעה ההסתערות על בית המחבל בטולוז

מומחי ביטחון בישראל: פעולת הקומנדו - כישלון

תיעוד: הפשיטה על בית המחבל בטולוז

המחבל מטולוז נהרג מירי שוטרים בפשיטה על ביתו

שכנתו של מראח: "התלוננתי עליו בלי סוף"

צפו: כך נראה המחבל מטולוז

המחדל הצרפתי: כך הרוצח לא נעצר

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת