נפרדים מהשק"ם: האוכל חזר לבסיס צריפין

לאחר שבחודשים האחרונים התלוננו חיילים רבים על מחסור במזון בבסיס צריפין, יישמו מפקדי הבסיס את ההמלצות של נציב קבילות החיילים. חיילי הבסיס מודים כי חל שיפור ניכר. "פתאום הכל נראה אחרת", סיפר אחד החיילים לחדשות 2 באינטרנט. "אני לא צריך לדאוג כל היום מה לאכול כי יש הרבה אוכל ואני מקווה שזה ימשיך ככה"

האוכל חזר לצריפין. צילום ארכיון (חדשות 2)

סוף טוב: שבועיים לאחר שפרסמנו כאן בחדשות 2 באינטרנט על מחסור חמור באוכל ותנאים מבישים בחדר האוכל בבסיס צריפין, יישמו מפקדי הבסיס את ההמלצות של נציב קבילות החיילים אלוף במילואים יצחק בריק, והתנאים במקום שופרו משמעותית.

"זה חיים אחרים, אני הפסקתי לקנות בימים האחרונים בשק"ם", סיפר אחד החיילים המשרתים בבסיס לחדשות 2 באינטרנט. "פתאום הכל נראה אחרת - אני לא צריך לדאוג כל היום מה לאכול כי יש הרבה אוכל ואני מקווה שזה ימשיך ככה".

במהלך החודשים האחרונים התלוננו החיילים על מחסור במזון, מחסור במנות לצמחונים וכן מחו על כך שאין מזגן בחדר האוכל ושיש רק סכו"ם חד פעמי. נציב קבילות החיילים שהגיע למקום עקב תלונות החיילים לפני כחודש הזדעזע מהתנאים והורה לתקן מיד את הליקויים.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "הנושא נמצא בטיפול מזה כחצי שנה, במהלכה שופרו התנאים בנוגע לבעיות שהועלו. נציין כי כיום לא קיים מחסור באוכל ובמים בבסיס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק