דוגמנית העל הדתייה שהפכה לשריונרית

היהודיה הדתייה הראשונה שההשתתפה בריאליטי "טופ מודל הבאה" וצעדה על המסלול ברחבי העולם - החליטה לעזוב הכל ולהתגייס לצה"ל כמדריכת שריון. טוראית אסתר פטרק תיכנס בקרוב לטנק ותהיה מדריכת שיריון: "הציפורניים כבר לא מה שהיו, הבנות בקורס יותר נחמדות מאלה בתכנית"

אסתר ליד הטנק. "הבנות יותר נחמדות" (דובר צה"ל)

ממסלול הדוגמנות לטנק המאובק: טוראית אסתר פטרק, הדוגמנית הדתייה שצעדה על מסלולי הדוגמנות מסביב לעולם וכמעט הפכה ל"דוגמנית העל הבאה" של אמריקה - החליטה לעזוב הכל ולהתגייס לצה"ל. בשבוע הבא היא תהפוך למדריכה בחיל השריון, בטקס חגיגי שייערך בבסיס שיזפון בדרום.

פטרק הייתה הדוגמנית היהודייה-דתייה הראשונה שהפכה לדוגמנית בתכנית הריאליטי האמריקנית "נקסט טופ מודל", ועוררה סערה בחוגים חרדיים בארה"ב. "עברתי המון מיונים רק כדי להיות בין 32 הבנות שהחלו את התכנית", סיפרה פטרק לעיתון "ידיעות אחרונות".

בחודש דצמבר האחרון התגייסה אסתר לצה"ל. "החלטתי שאם אני כבר מתגייסת לצבא אני רוצה לעשות משהו משמעותי, וגם משהו שלא תהיה לי שום אפשרות לבצע אותו באזרחות כמו לנהוג או לירות בטנק", הוסיפה החיילת הצעירה.

פטרק הדגישה כי היא נהנית מאוד בקורס וכי "הבנות בקורס הרבה יותר נחמדות מהבנות בתכנית". אבל האם הדוגמנית שהפכה לחיילת שומרת על הפריזורה? "הציפורניים כבר מזמן לא מה שהיו", היא מודה בחיוך גדול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת