הגשים חלום לסבא - והפך לחובל

סגן שחר ברגר שיסיים היום את קורס החובלים איבד את אביו זמן קצר לפני הגיוס ואת סבו שתמך בו ללכת לקורס ועזר לו ברגעים הקשים במהלך הקורס. "הוא היה מאוד גאה בי אם הוא היה מגיע לקורס", סיפר לחדשות 2 באינטרנט, החובל שהתחיל כלוחם בנח"ל. "לא קל לאבד מישהו קרוב"

יהפוך היום לחובל, סגן ברגר (דו"צ)

קורס החובלים של צה"ל מספר 124 יסתיים הערב ובין הבוגרים ניתן למצוא את סגן שחר ברגר שיסיים במגמת שייט ויגיע לשירות בסטי"לים. מספר שנים לפני שהתגייס אביו נפטר מסרטן וסבו היה זה שדחף אותו לקורס החובלים ועזר לו ברגעים הקשים - אך במהלך הקורס גם הוא נפטר.

"אני חושב שהוא היה מאוד גאה בי אם הוא היה מגיע לטקס הסיום", סיפר סגן ברגר לחדשות 2 באינטרנט. "זה לא היה קל בכלל לאבד עוד מישהו קרוב והיו לי נקודות קשות בקורס". הקצין הצעיר החל את שירותו כלוחם בחטיבת הנח"ל אך החליט לשנות כיוון במהלך שירותו כי נמשך לתפקיד פיקודי בים.

"אין לי הרבה ניסיון בים אלא בשטח וזאת הייתה החלטה לא קלה", הדגיש סגן ברגר. "מאוד הפחיד אותי להתמודד עם הים, תחילה החברים שלי לא הבינו וגם המפקדים אבל החלטתי שזה מה שאני רוצה לעשות". לטקס הסיום תגיע אמו של שחר, חבריו וקרובי משפחתו אך שני אנשים יהיו חסרים לו במיוחד - אבא וסבא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת