הירי נמשך: רקטת קסאם בדרום

למרות ההכרזה על רגיעה, נמשך טפטוף הרקטות לעבר הדרום. פלסטינים שיגרו הערב רקטת קסאם מרצועת עזה לכיוון מועצה אזורית אשכול. הרקטה התפוצצה בשטח פתוח ולא היו נפגעים או נזק. מוקדם יותר היום אמרו בצה"ל שכל הסלמה תיענה ב"סופר הסלמה"

רקטת קסאם בדרום. ארכיון (חדשות 2)

שוב לא שקט בדרום: רקטת קסאם התפוצצה בשטח פתוח במועצה האזורית אשכול. פלסטינים שיגרו את הרקטה מכיוון עזה אך היא לא גרמה לנפגעים או לנזק. ככל הנראה, השתמשו הפלסטינים במזג האוויר החורפי ככסות לשיגור.

הלילה נפלה רקטת קסאם בשטחים פתוחים במועצה האזורית אשכול ולא גרמה לנזק או נפגעים. גורמים ביטחוניים מאיימים כי הסלמה מצד הפלסטינים תיענה ב"סופר הסלמה" מצד צה"ל. "אי אפשר לסבול את הירי הזה לאורך זמן", אמר גורם ביטחוני לעיתון "ישראל היום". "את האזרחים זה לא מעניין מי יורה עליהם אלא שיורים עליהם".

גורם בכיר בחיל האוויר הדגיש כי "לתוצאות בפעילות בעזה תהיה השפעה על תורת הלחימה של חיל האוויר גם בהיבטים האסטרטגיים". עוד ציין כי "האויב מבין שיש לישראל 'כיפת ברזל' ובסיבוב הבא הוא יחפש 'בטן רכה' אחרת".

לאחר הרקטות והיירוט אתמול בבוקר בבאר שבע ובנתיבות, אמש השיגורים המשיכו כשבמועצת אשכול התפוצצה רקטת קסאם ובאשדוד יירטה מערכת "כיפת ברזל" רקטת גראד שנורתה לעבר העיר.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת