"בכוונת מחבלים לבצע פיגוע נגד ישראלים בטורקיה בימים הקרובים"

המטה ללוחמה בטרור פרסם אזהרת מסע מיידית לישראלים שבכוונתם לנסוע לטורקיה. "בכוונת גורמי טרור לבצע פיגוע נגד יעדים ישראלים או יהודים בטורקיה כבר במהלך הימים הקרובים", לשון ההודעה

המטה ללוחמה בטרור פרסם הערב אזהרת מסע מיידית לישראלים שבכוונתם לנסוע לטורקיה. על פי ההודעה, בכוונת גורמי טרור לבצע פיגוע נגד יעדים ישראלים או יהודים בטורקיה כבר במהלך הימים הקרובים.

לפיכך, המלצת המטה ללוחמה בטרור לציבור בישראל הינה להימנע מביקור בטורקיה.

ארדואן תוקף: די לרצח העם בעזה

מוקדם יותר קרא ראש ממשלת טורקיה רג'יפ טאיפ ארדואן לאזרחי ישראל לקום ולהביע התנגדות נוכח רצח העם שמבצעת ממשלת ישראל ברצועת עזה. נדגיש, כי אין קשר בין אזהרת המסע לבין הדברים שאמר ארדואן בכינוס של מפלגת הצדק והפיתוח היום באנקרה. ארדואן פנה ישירות אל העם בישראל והפציר בהם לומר "די" למעשי הטרור של ממשלות ישראל. עוד הוסיף כי "ישראל ממשיכה לשפוך דם במזרח התיכון למרות פניותיה ואזהרותיה של טורקיה שלדבריו תמשיך לעמוד לצד הפלסטינים שסובלים כבר שנים מחוסר צדק".

"ישראל מבצעת באופן שיטתי רצח עם בפלסטינים כבר מראשית המאה ה-20", הצהיר ארדואן. "הייתי רוצה לחזור פעם נוספת על קריאתי לממשלת ישראל לשים סוף להתקפות הלא אנושיות על שטחי הרשות ורצועת עזה".

ארדואן ציין כי הוא "פונה לאזרחי ישראל שבעצמם נפלו בעבר קורבן לרצח עם לקום ולהתנגד לפעולות הממשלה". לסיכום אמר כי "עליהם לדרוש את הפסקת מעשי הטרור נגד העם הפלסטיני".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת