ראש אג"ת הבא: תא"ל נמרוד שפר

מי שייכנס לאחד התפקידים האסטרטגיים בצה"ל הוא תא"ל נמרוד שפר, היום ראש מטה חיל האוויר. שר הביטחון ברק אישר היום את המינוי של הרמטכ"ל בני גנץ. שפר ייכנס לתפקידו במאי, יועלה לדרגת אלוף ויחליף את אלוף אמיר אשל שייכנס לתפקיד מפקד חיל האוויר. שפר התגייס לצה"ל בשנת 1979

ראש אג"ת הבא: נמרוד שפר (דו"צ)

אלוף חדש בצה"ל: תת-אלוף נמרוד שפר, המשרת כראש מטה חיל האוויר בצה"ל, יועלה לדרגת אלוף וימונה לתפקיד ראש אגף התכנון. שר הביטחון אהוד ברק אישר את המלצת המינוי של הרמטכ"ל רב-אלוף בני גנץ.

עם כניסתו לתפקיד בחודש מאי הקרוב יועלה תת-אלוף שפר לדרגת אלוף ויעזוב את חיל האוויר. ראש אגף התכנון הנוכחי שיעזוב, אלוף אמיר אשל, יחליף בתפקידו את אלוף עידו נחושתן, המסיים את שירותו בצה"ל לאחר כ -37 שנות שירות.

תת-אלוף שפר נולד בשנת 1961 ובשנת 1979 התגייס לקורס טיס וסיים כטייס קרב. במהלך שירותו הצבאי מילא תא"ל שפר שורה של תפקידים מרכזיים בחיל האוויר, ביניהם מפקד טייסת "ברק", ראש מחלקת מבצעים בחיל האוויר, מפקד בסיס חיל האוויר"רמון", ראש חטיבת התכנון באגף התכנון וראש להק אוויר. שפר הוא בוגר תואר ראשון בגיאופיסיקה ומדעים פלנטאריים מאוניברסיטת תל אביב וכן בעל תואר שני במנהל ציבורי אוניברסיטת "הרווארד" בארה"ב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת