הג'יהאד מלגלג במסיבת עיתונאים: "תמשיכו לשבת במקלטים"

ארגון הטרור העזתי לקח אחריות על הירי לעבר ישראל בימים האחרונים והודיע כי לא יסכים לשום רגיעה כל עוד ישראל ממשיכה לתקוף בשטח רצועת עזה. "אנחנו מזהירים את הנהגת האויב שלא לבחון את הסבלנות שלנו", אמר דובר הארגון במסיבת עיתונאים שהועברה בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט, "יש סוף לסבלנות שלנו"

הזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי בעזה מודיעה היום כי לא תהיה שום רגיעה כל עוד לא תיפסק פעילות צה"ל בשטח הרצועה. במסיבת עיתונאים שכינס הארגון בצהריים בעזה, אותה העברנו בשידור חי כאן בחדשות 2 באינטרנט, הזהירו פעילי הארגון את ישראל שלא לבחון את סבלנותם.

"אנחנו, הזרוע הצבאית של הג'יהאד האסלאמית, זוהי מתקפה ציונית ברברית של מכונת ההרג הפושעת נגד בני עמנו לוחם הג'יהאד והעומד איתן, ואשר אינה מוציאה מן הכלל אף אחד מבני עמנו – בין אם מדובר בלוחמי ג'יהאד ובין אם באזרחים", אמר דובר הג'יהאד בתדרוך העיתונאים.

"למרות שנקטנו את כל אמצעי האיפוק והקרבנו את טובי מפקדינו ולוחמי הג'יהאד שלנו ששילמו מחיר יקר – נראה שהאויב הבין את המסר בצורה שגויה", המשיך הדובר בהתלהמות. "ולמרות כל האירועים הללו, הצליחו 'פלוגות ירושלים', יחד עם כל פלגי ההתנגדות החמושים לעמוד איתן מול המתקפה הזו בכוח והקריבו את טובי בניהם והחללים שלהם".

לאחר מכן, פנה דובר הג'יהאד לאיומים. "אנו נוטלים אחריות להפגזת הערים, ההתנחלויות הציוניות, המוצבים הצבאיים והמנחתים הצבאיים של האויב ב-180 טילים ורקטות, בהם 80 טילי גראד, טילי 'אל-קודס', פצצות מרגמה וטילים מסוג 107 מ"מ", אמר. "נמשיך בג'יהאד ובהתנגדות – ונראה בהם כאופציה הטובה ביותר והיחידה בהתמודדות עם היוהרה הציונית".

"איננו מחוייבים לרגיעה עם האויב בתנאים הללו", הוסיף הדובר. "איננו מקבלים את הרגיעה ששופכת את דמו של עמנו ברצותו של האויב בכך. אנו קוראים לאלו המדברים על רגיעה להפנות את המסרים שלהם לאויב ולא להתנגדות. אין רגיעה – כי אם רק בתנאי ההתנגדות, בעלת המילה האחרונה בשטח".

"נמשיך להפגיז את הערים הציוניות בטילים, חרף העובדה שמטוסי הקרב של הכיבוש חגים בשמי עזה בצורה חסרת תקדים וחיסול לוחמינו", שב ואיים דובר הג'יהאד. אנחנו מזהירים את האויב מהשלכות מבחן סבלנותנו. אנחנו קוראים למתנחלים הציונים להמשיך ולהישאר במקלטים לתקופה ממושכת ככל שניתן, ושלא יסתמכו על הצהרות בכיריהם".

כל העדכונים האחרונים על ההסלמה בדרום: 

הירי לא פוסק: שני מטחי גראד יורטו בשמי באר שבע ואשדוד

חתונה בצל הגראדים: "אף אחד לא שמע את האזעקות"

הג'יהאד האסלאמי: נחריף הירי על ישראל

הערכת מצב בקריה: "לא" להפסקת אש

חמאס לישראל: "אל תבחנו את הסבלנות שלנו"