אוזני ההמן האהובים על החיילים: עם פרג

משרד הביטחון רכש השנה לא פחות מ-330 אלף אוזני המן עבור חיילי צה"ל הנשארים בבסיסים בחג הפורים. המילוי האהוב ביותר על החיילים הוא הפרג, ממנו נרכשו 165 אלף יחידות. למקום השני הגיע השוקולד ולמקום השלישי - מילוי התמרים. העלות המוערכת של רכש המאפים: כמאה אלף שקלים

לוחמות צה"ל זוללות אוזני המן. חג שמח! (דובר צה"ל)

פורים כבר כאן, וגם החיילים בבסיס רוצים לשמוח ולאכול אוזני המן, אבל נראה שחיילי צה"ל דבקים במסורת: משרד הביטחון מדווח השנה כי המילוי האהוב ביותר על חיילי צה"ל הוא הפרג.

לקראת החג, רכשו במשרד הביטחון 330 אלף אוזני המן עבור החיילים, כשלבקשת החיילים 165 אלף מהם במילוי פרג. למקום השני והמכובד הגיע מילוי השוקולד, שמקובל יותר בקרב ילדים קטנים וממנו נקנה 100 אלף יחידות. למקום השלישי הגיע מילוי התמרים, ממנו נרכשו 65 אלף יחידות.

"תמרים אני בכלל לא אוהב ושוקולד זה בסדר - אבל פרג הכי אהוב עליי", אמר לחדשות 2 באינטרנט חייל המשרת בבסיס הקריה. "הביאו לנו כבר אתמול אוזני המן לבסיס וכולם טרפו אותם מהר מאוד".

מרכז המזון של אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה בצה"ל מספק לחיילים את אוזני ההמן ישירות לבסיסים באוויר, בים וביבשה, וכך גם החיילים יהנו מרוח החג. גורמים במשרד הביטחון מסרו כי עלות כלל אספקת אוזני ההמן מוערכת בכמאה אלף שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת