מסתמן: החייל שנעדר ואותר באילת יודח מקורס טיס

המשטרה הצבאית פתחה בחקירת נסיבות ההיעלמות של אשל זילברשטיין בן ה-19, שנעלם אתמול ואותר בתום חיפושים נרחבים באילת. גורמים בצה"ל מסרו לחדשות 2 באינטרנט, כי ככל הנראה הוא יודח מקורס טיס. היום הוא ייפגש עם הוריו בבסיס חצרים

ייאלץ לשלם את המחיר: אשל זילברשטיין, פרח הטיס שנעדר במשך יממה שלמה ואותר אמש בעיר אילת, ככל הנראה לא יוכל להמשיך בקורס הטיס, כך מעריכים גורמים צבאיים בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה הצבאית פתחה בחקירת נסיבות ההעלמות של החייל בן ה-19, ונבדק האם מדובר בלחצים בהם היה שרוי כתוצאה מקורס הטיס. הוא צפוי לעמוד לדין משמעתי בגין נפקדות, וייתכן אף שיועמד לדין פלילי בשל הפקרת נשק, כיוון שהשליך חלקים מנשקו לפח אשפה.

מדובר צה"ל נמסר, כי "לאחר מציאתו אמש, החייל אשל זילברשטיין נשאר ללון בבסיס עובדה תחת השגחה צמודה של איש מקצוע והיום ישוב לבסיסו, שם יקיים פגישות עם גורמים מקצועיים ובריאותיים על מנת להעריך את מצבו. בהמשך תיבחן סוגיית הטיפול המשמעתי.

גורם צבאי סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי החייל ייפגש עם הוריו בבסיס חצרים בהמשך היום.

"מה שחשוב זה שהוא בריא ושלם"

שעות לאחר שאותר בנה החייל, אמרה הבוקר נעמה זילברשטיין, אמו של אשל בן ה-19 שנעדר כיממה, כי היא אינה יודעת את הסיבות שגרמו לו לברוח. "דיברנו עם אשל, אני לא יודעת להסביר את מה שקרה", אמרה זילברשטיין.

בדבריה בתכנית הבוקר של קשת הוסיפה, "מה שחשוב מבחינתי זה שהוא בריא ושלם". זילברשטיין ביקשה להודות לאלפים שעזרו בחיפושים אחר בנה, פרח הטיס. "אני רוצה להגיד שיש לנו חוב גדול כלפי הרבה מאוד אנשים שעזרו לנו לחפש, לדאוג ולהחזיק מעמד בשעות האלה", אמרה האם.