אמו של החייל: "מה שחשוב זה שהוא בריא ושלם"

בבית משפחת זילברשטיין מנסים כעת, שעות לאחר שאותר הבן החייל אשל, להבין מדוע נעלם ונסע לאילת במקום לבסיס חצרים. "אני רוצה להגיד שיש לנו חוב גדול כלפי הרבה מאוד אנשים שעזרו לנו לחפש, לדאוג ולהחזיק מעמד בשעות האלה", אמרה הבוקר אמו של פרח הטיס בן ה-19

שעות לאחר שאותר בנה החייל, אמרה הבוקר נעמה זילברשטיין, אמו של אשל בן ה-19 שנעדר כיממה, כי היא אינה יודעת את הסיבות שגרמו לו לברוח. "דיברנו עם אשל, אני לא יודעת להסביר את מה שקרה", אמרה זילברשטיין.

בדבריה בתכנית הבוקר של קשת הוסיפה, "מה שחשוב מבחינתי זה שהוא בריא ושלם". זילברשטיין ביקשה להודות לאלפים שעזרו בחיפושים אחר בנה, פרח הטיס. "אני רוצה להגיד שיש לנו חוב גדול כלפי הרבה מאוד אנשים שעזרו לנו לחפש, לדאוג ולהחזיק מעמד בשעות האלה", אמרה האם.

אותר כשהוא מטייל ברחובות אילת 

סוף טוב: אשל זילברשטיין, פרח הטיס בן ה-19 שנעדר ביממה האחרונה, אותר אמש כשהוא בריא ושלם. אחרי יממה של חיפושים נרחבים אותר זילברשטיין אמש כשהוא מטייל ברחובות אילת. החייל אותר לאחר שתמונתו הופצה ברחבי הארץ, אזרחים שזיהו אותו הזעיקו את המשטרה באילת.

החייל הועבר לידי רשויות הצבא ונלקח לחקירה בבסיסו, ההערכה היא שהסיבה להיעדרות היא בשל משבר אישי. הוא צפוי לעבור תשאול על ידי חוקרי מצ"ח ומפקדיו האישיים שינסו להבין מה גרם לחייל הצעיר להעלם בצורה כה מסיתורית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת