פרח הטיס שנעדר אותר בריא ושלם

אשל זילברשטיין (19), פרח טיס מעמק יזרעאל שנעדר במשך יממה שלמה, אותר אמש כשהוא בריא ושלם באילת. אזרח שהבחין בו בטיילת בתי המלון בעיר הזעיק את המשטרה. מצבו טוב והוא הועבר לידי המשטרה הצבאית. אמו של החייל עדיין אינה יודעת את הסיבה להעלמותו

אותר החייל שנעדר (משטרת ישראל)

סוף טוב: אשל זילברשטיין, פרח הטיס בן ה-19 שנעדר ביממה האחרונה, אותר כשהוא בריא ושלם. אחרי יממה של חיפושים נרחבים אותר זילברשטיין אמש כשהוא מטייל ברחובות אילת. החייל אותר לאחר שתמונתו הופצה ברחבי הארץ, אזרחים שזיהו אותו הזעיקו את המשטרה באילת.

החייל הועבר לידי רשויות הצבא ונלקח לחקירה בבסיסו, ההערכה היא שהסיבה להיעדרות היא בשל משבר אישי. הוא צפוי לעבור תשאול על ידי חוקרי מצ"ח ומפקדיו האישיים שינסו להבין מה גרם לחייל הצעיר להעלם בצורה כה מסיתורית.

אמש: האם בקריאה נרגשת לבנה

מוקדם יותר אתמול פנתה אליו אמו בקריאה וביקשה מכל מי שיכול לסייע בחיפושים אחריו - לתרום את חלקו: "שוליק (שם החיבה של אשל), נעלמת לנו. אנחנו מבינים שקשה לך, שאתה צריך זמן לחשוב", אמרה אמו של הצעיר. "אבא ואני אוהבים אותך ומחכים לך. אנחנו איתך בכל מה שתחליט ומחכים לטלפון ממך. תן לי להיות שותפה איתך בפתרון הקשיים. נוכל לפתור הכל כשתחזור".

מאות מתנדבים, שוטרים וכלבנים השתתפו משעות הבוקר המוקדמות בחיפושים אחריו. במהלך היום אף הוזנק מסוק לאוויר במטרה לסייע במאמצי החיפוש. זילברשטיין היה בחופשה ונראה לאחרונה בקניון "M הדרך" שליד חוף בית ינאי, משם גם שוחח בטלפון עם בני משפחתו. האיכון הסלולרי שנערך הצביע גם כן על כך ששהה באזור. החשד התעורר אחרי שחלקים מנשקו נמצאו בתחנת דלק, ואחרי שכל ניסיונותיו של קרוביו להשיגו העלו חרס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת