הוריו של פרח הטיס שנעדר: "אוהבים אותך ומחכים לטלפון ממך"

אשל זילברשטיין (19), פרח טיס מעמק יזרעאל, נעדר כבר יממה שלמה. כל המאמצים לאתרו העלו חרס, ומשפחתו פונה אליו הערב בבקשה ליצור איתה קשר. "תן לי להיות שותפה איתך בפתרון הקשיים", אומרת אמו

מחכים לשיחת הטלפון: משפחתו של אשל זילברשטיין, פרח הטיס בן ה-19 מעמק יזרעאל שנעדר מאז אמש, מקווה שסוף סוף היא תשמע ממנו. הערב, מפנה אליו אמו קריאה ומבקשת מכל מי שיכול לסייע בחיפושים אחריו - לתרום את חלקו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"שוליק (שם החיבה של אשל), נעלמת לנו. אנחנו מבינים שקשה לך, שאתה צריך זמן לחשוב", אמרה אמו של הצעיר. "אבא ואני אוהבים אותך ומחכים לך. אנחנו איתך בכל מה שתחליט ומחכים לטלפון ממך. תן לי להיות שותפה איתך בפתרון הקשיים. נוכל לפתור הכל כשתחזור".

הערב לא העלו החיפושים אחר אשל דבר. מאות מתנדבים, שוטרים וכלבנים נוטלים מאז שעות הבוקר המוקדמות חלק בחיפושים אחריו. במהלך היום אף הוזנק מסוק לאוויר במטרה לסייע במאמצי החיפוש. בשלב זה נראה כי הרקע להיעלמותו של פרח הטיס אישי, ולא ביטחוני או פלילי.

זילברשטיין היה בחופשה ונראה לאחרונה בקניון "M הדרך" שליד חוף בית ינאי, משם גם שוחח בטלפון עם בני משפחתו. האיכון הסלולרי שנערך הצביע גם כן על כך ששהה באזור. החשד התעורר אחרי שחלקים מנשקו נמצאו בתחנת דלק, ואחרי שכל ניסיונותיו של קרוביו להשיגו העלו חרס.

מהמשטרה נמסר כי אשל לבש מעיל צבאי ("דובון" בצבע כחול), מכנס ג'ינס כחול, נעל נעלי ספורט בצבע כחול מעוטרות בפסים צהובים-לבנים. על גבו הוא נשא תיק בצבע כחול-טורקיז. מבנה גופו רזה וגובהו - 1.75 ס"מ.

כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להתקשר למוקד 100 של המשטרה, לטלפון 050-6277149, או לתחנה הקרובה.