חיפושים נרחבים אחר פרח טיס שנעדר

אשל זילברשטיין, בן 19 מעמק יזרעאל, נראה לאחרונה אתמול בקניון "M הדרך" שבכביש החוף סמוך לבית ינאי ומאז נעלמו עקבותיו. הוא לא התייצב כנדרש בבסיסו ונשקו נמצא מפורק. כל המאמצים לאתרו העלו חרס. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להודיע על כך למשטרה

כוחות משטרה וצבא עורכים מאז שעות הבוקר חיפושים נרחבים אחר אשל זילברשטיין, "פרח טיס" בן 19 מעמק יזרעאל, שנעדר מאז אמש אחרי שלא התייצב בבסיסו כמתוכנן. לפי ההערכה, הרקע להיעלמות - אישי, ולא ביטחוני או פלילי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

זילברשטיין היה בחופשה ונראה לאחרונה בקניון "M הדרך" שליד חוף בית ינאי, משם גם שוחח בטלפון עם בני משפחתו. האיכון הסלולרי שנערך הצביע גם כן על כך ששהה באזור. החשד התעורר אחרי שחלקים מנשקו נמצאו בתחנת דלק, ואחרי שכל ניסיונותיו של קרוביו להשיגו העלו חרס.

בשעת בוקר מוקדמת ערכו צה"ל והמשטרה הערכת מצב משותפת, שבסופה הוחלט להוציא לשטח שוטרים וכלבנים. נוסף על כך, הוזנק לאוויר מסוק לסייע במאמצים - שעד כה לא העלו דבר.

מהמשטרה נמסר כי אשל לבש מעיל צבאי ("דובון" בצבע כחול), מכנס ג'ינס כחול, נעל נעלי ספורט בצבע כחול מעוטרות בפסים צהובים-לבנים. על גבו הוא נשא תיק בצבע כחול-טורקיז. מבנה גופו רזה וגובהו - 1.75 ס"מ.

כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להתקשר למוקד 100 של המשטרה, לטלפון 050-6277149, או לתחנה הקרובה.