כוחות צה"ל פשטו על תחנה פיראטית ברמאללה

כוח צה"ל פשט בשעות הלילה על תחנת טלוויזיה פלסטינית ברמאללה. התחנה הפיראטית שיבשה את תדר השידור של מספר תחנות חוקיות בישראל. החיילים שהגיעו למקום מלווים באנשי משרד התקשורת החרימו משדרים ומחשבים. מספר מעובדי התחנה עוכבו לחקירה ושוחררו לאחר מספר שעות

פשיטה לילית על תחנת הטלוויזיה, ארכיון (דובר צה"ל)

אנשי משרד התקשורת המלווים בחיילי צה"ל, פשטו הלילה על תחנת טלוויזיה פיראטית ברמאללה. על פי דיווחים ארבעה בני אדם עוכבו לחקירה. ציוד שידור הוחרם.

בצה"ל מאשרים כי חיילים אבטחו את הפעילות לסגירת תחנת טלוויזיה פיראטית ברמאללה, לאחר בקשות חוזרת ונשנות להפסיק את שידורה לאלתר בשל פגיעה חמורה בתדרי השידור של תחנות חוקיות בישראל. עוד נמסר כי נציגי משרד התקשורת החרימו משדרים בהתאם לחוק.

סוכנות הידיעות "מען" מדווחת כי הכוחות הישראלים הגיעו למשרדי התחנה שבמרכז רמאללה בשעות הלילה. לטענת כתבי התחנה, החיילים שהגיעו למקום החרימו מחשבים ומשדרים.

"הפכו את המשרדים"

על פי הדיווחים ארבעה עובדים עוכבו במהלך הפשיטה - המפיק הראשי של התחנה, כתב, גרפיקאי ושדרן. לטענת אנשי הרשת, הארבעה שוחררו כעבור מספר שעות. העובדים הודו כי היו מופתעים מאוד מהגעת הכוחות בשעה 2:00 לפנות בוקר.

"הם תפסו אותי ואת העובדים והפכו את המשרדים", סיפר אחד העובדים במקום והוסיף: "הם התעצבנו מאוד כשראו את תמונתו של חדר עדנאן תלויה על קיר המשרד".

 מדובר צה"ל נמסר כי "ההחלטה על הכניסה לשטחי A נעשית לאחר שיקול דעת ואישור מפקדים. באשר למקרה המוזכר לעיל מדובר בפעילות שנעשתה בתיאום עם משרד התקשורת לסגירת תחנות טלוויזיה פירטיות ברמאללה ,זאת לאחר בקשות חוזרות ונשנות להפסיק את שידוריה, המהווים סכנה ביטחונית חמורה תוך פגיעה בתחנות שידור חוקיות בישראל".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת