רס"ר מואשם שתקף חייל מינית

כנגד נגד בדרגת רס"ר הוגש כתב אישום חמור המכיל מספר סעיפים של תקיפה מינית. העיתון "מעריב" מדווח הבוקר כי הרס"ר ניסה מספר פעמים לקיים מעשים מיניים עם חייל שהיה תחת פיקודו וכן נגע בו בצורה מינית נגד רצונו. בחלק מהמקרים הציע הנגד לחייל כסף וכן איים עליו לבל יספר

איים על החייל שלא יספר. אילוסטרציה (חדשות 2)

פרשה של הטרדה מינית בחטמ"ר אפרים: איש קבע בדרגת רס"ר חשוד כי במספר הזדמנויות תקף מינית פקוד שלו וכן הציע לו כסף בעבור שתיקתו. העיתון "מעריב" מפרסם הבוקר כי נגד הרס"ר הוגש כתב אישום ובו מספר סעיפים של מעשים מגונים והטרדה מינית.

מתוך כתב האישום עולה כי באחת הפעמים, סגר הרס"ר את החייל עימו בחדר, חיבק אותו מאחור וחיכך בו את איבר מינו. בהזדמנות אחרת, שידל אותו לנסוע עמו לעיר כפר סבא, ובמהלך הנסיעה נגע המפקד באיבר מינו של החייל.

עוד עולה מכתב האישום כי הרס"ר הציע לחייל כסף בהזדמנויות שונות, כדי לקנות את שתיקתו. בנוסף, באחת הפעמים איים המפקד על החייל בכך שסימן תנועה של שיסוף גרון לעברו.

מדובר צה"ל נמסר לעיתון בתגובה: "נגד הנאשם הוגש כתב אישום במייחס לו עבירות של מעשים מגונים, הטרדה מינית ואיומים. עניינו של הנאשם תלוי ועומד ועל כן לא ניתן למסור פרטים נוספים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת