לינץ' בחיילים בחיפה: תקפו באלות ואבנים - וחרטו על הראש

צעיר תושב העיר הסיע הלילה את חברו לחדר המיון אחרי שזה חש ברע. הם מצאו חנייה בקרבת מקום, וכשיצאו מהמכונית - נפלו, לטענת בני משפחתם, קורבן למסכת אלימות קשה מצד בני מיעוטים ששאלו: "אתם יהודים?" - ואז הכו אותם נמרצות. השניים מאושפזים בבית החולים

ראשו של אחד הפצועים (חדשות 2)

שני חיילים נפלו קורבן ללינץ' אכזרי - בלב חיפה: שני צעירים מהעיר המשרתים בשירות סדיר, הגיעו אמש בסביבות 2:00 לפנות בוקר אל סביבות בית החולים רמב"ם - אחרי שאחד מהם חש ברע וביקש להגיע לחדר המיון.

הם החנו את רכבם בקרבת הכניסה, וכשייצאו ממנו - לטענת קרובי משפחתם - נקלעו למסכת אלימות מצד צעירים ערבים שהכו אותם, הלמו בגופם באלות ובאבנים וחרטו כתובת על ראשו של אחד מהם.

דודו של אחד החיילים סיפר לחדשות 2 באינטרנט על מה שהתרחש רגע אחרי שאחיינו וחברו יצאו מהמכונית. "עצר לפניהם רכב ובו בן מיעוטים אחד שהיה שיכור. הוא ומישהו שהצטרף אליו שאלו אם הם יהודים. הם התחילו להכות אותם סתם ככה, באלות, אבנים וקרשים שהם מצאו בסביבה. את האחיין שלי הם הכו בראש, השכיבו אותו ואז ממש 'קעקעו' כתובת כלשהי על הקרקפת שלו באמצעות כלי חד".

הדוד סיפר כי מה שעצר את מסכת האלימות היו מאבטחי בית החולים, שהבחינו בהתרחשות החריגה והחלו במרדף אחר התוקפים. "ראיתי הרבה דברים בחיים שלי, אבל לא דבר כזה", סיפר האיש בזעזוע. "למען הסר ספק, בינם לבין החשודים אין שום היכרות מוקדמת ולא הייתה כל התגרות מצדם".

שני הצעירים מאושפזים כעת בבית החולים רמב"ם כשהם סובלים מחבלות ראש ואחד מהם בפגיעה בעמוד השדרה. בבית החולים אישרו כי "מאבטחים שמעו הלילה צעקות בטווח 150 מטרים מחוץ לגבולות בית החולים, ברחוב העלייה. הם יצאו החוצה וראו קבוצה של אנשים קופצת על שלושה כלי רכב. הם הספיקו לרשום את מספרי הרישוי והעבירו אותם למשטרה".

ממרחב חוף במשטרה נמסר בתגובה: "במהלך הלילה הותקפו שני צעירים ברחוב העלייה על ידי מספר אנשים שזהותם אינה ברורה. הם נפצעו קל ופונו לבית החולים רמב"ם. המשטרה חוקרת את נסיבות המקרה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת