תאילנד: מצלמות תיעדו חשוד נוסף במעורבות בפיגוע נגד ישראלים

החוקרים בתאילנד הצליחו לזהות במצלמות חשוד שישי במעורבות בפיגוע שהתבצע במדינה נגד דיפלומטים ישראלים. על פי החשד, הוא זה שהדביק את המדבקות המסתוריות בנתיב בו עברו ישראלים רבים. טרם ידוע אם יש קשר בין המדבקות שהודבקו לפיגוע אך המשטרה עדיין בוחנת אותן

הצילום שהביא לתפיסת החשוד השישי (משטרת תאילנד)

המשטרה בתאילנד הצליחה לזהות חשוד שישי במעורבות בפיגוע נגד ישראלים שהתבצע בתאילנד. הגבר, שזוהה בתיעוד מלצמות אבטחוה שהגיע לידי החוקרים, חשוד שהדביק את המדבקות המסתוריות בבנק בלילה בו אירע הפיגוע. על פי החשד, המדבקות נועדו על מנת לסמן מקומות מועדפים לביצוע הפיגועים. המשטרה מבצעת מצוד אחר החשוד שהתגלה.

המשטרה בוחנת את הקשר לפיו יש קשר בין התארגנות הטרור לבין שורת המדבקות שנמצאו לאורך רחוב שהיה בשימוש של דיפלומטים ישראלים. סך הכל איתרה המשטרה המקומית 52 מדבקות בהן הייתה כתובה המילה "סיג'יל" (SEJEAL). מקורה של המילה מצוי בקוראן.

בתוך כך, המשטרה במדינה ממשיכה לחקור את המקרה. לפני מספר ימים שחזר מוחמד חארזאי, החשוד האירני שהיה חלק מחוליית הטרור שהתכוונה לפגוע באנשי הסגל הדיפלומטי את אירועי אותו היום מול מצלמות המשטרה והטלוויזיה בליווי של עשרות שוטרים.

חארזאי היה אחד משלושת החשודים שפעלו במסגרת החולייה, שעל פי ההאשמות קיבלה את ההנחיות מטהרן וניסתה לבצע פיגוע טרור בבירה התאילנדית בנגקוק - אך ללא הצלחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת