4 רקטות נורו - צה"ל תקף מטרות בעזה

צה"ל תקף שני מוקדי טרור ברצועת עזה בתגובה לרקטות הקסאם שנורו לעבר ישראל. מוקדם יותר כוח תצפית של הצבא איתר חוליית מחבלים שעומדת לשגר רקטה לעבר ישראל, כלי טיס של חיל האוויר הוזנק, פגע בחולייה וסיכל את הירי. 4 רקטות נורו במהלך הלילה ולא גרמו לנפגעים או לנזק. צה"ל: חמאס הוא הכתובת

נמשכת ההתחממות בדרום: כתגובה לרקטת הקסאם שנורתה אמש ורקטות הקסאם שנורו הלילה, תקפו כלי טיס של חיל האוויר שני מוקדי טרור בצפון רצועת עזה. מדובר צה"ל נמסר כי זוהו פגיעות מדויקות במטרות וכי כל מטוסינו שבו בשלום לבסיסם. עוד נמסר כי "התקיפה מהווה תגובה לירי תלול המסלול לעבר שטח מדינת ישראל". סך הכל נורו במהלך הלילה ארבע רקטות קסאם לעבר ישראל שלא גרמו לנפגעים או לנזק.

מוקדם יותר צה"ל תקף חוליית מחבלים שעמדה לשגר רקטה לעבר ישראל מצפון הרצועה. מדובר צה"ל נמסר כי כלי טיס של חיל האוויר ביצע ירי לעבר חוליית מחבלים שנשאה עמה רקטה, ככל הנראה מסוג קסאם.

כוחות תצפית של צה"ל זיהו חוליית מחבלים לא רחוק מהגדר שמקיפה את הרצועה, וכוח של חיל האוויר הוזנק לסכל את הירי. כלי הטיס פגע בחוליית המחבלים והירי עצמו סוכל. בדובר צה"ל ביקשו להדגיש כי הצבא רואה את חמאס כאחראי לכל התקפות הירי היוצאות מהרצועה לעבר ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת