רגע יידוי האבנים נלכד בעדשת המצלמה

פלסטינים שיידו אתמול אבנים על רכבה של אישה ישראלית סמוך לחברון, צולמו על ידי סוכנות הידיעות AP. התמונה העוצמתית חושפת את מציאות היומיום בשטחים. רק היום נפצעה אישה פלסטינית באורח קל מיידוי אבנים עליה

תמונת יידוי האבנים (AP)

תמונה של הצלם נאסר שיוקי עבור סוכנות הידיעות AP מאפשרת הצצה לדיווחים היומיומיים על המציאות בשטחים, דיווחים שלעתים לא תופסים את תשומת הלב הציבורית.

התמונה צולמה אתמול בכביש חברון-ירושלים ונראית בה אישה ישראלית עם כיסוי ראש ומשקפי שמש, כאשר צעירים פלסטינים משליכים בלוקים גדולים על מכוניתה. האישה נראית מתכופפת בפחד, כמנסה לחמוק ממכה, ובתמונה נראה גם צלם עיתונות כשמצלמת וידאו בידו. לפי פרסום של תנועת "ישראל שלי", מדובר בתושבת ההתנחלות כרמי צור.

בתיאור התמונה בתוך המערכת הממוחשבת של AP נכתב: "פלסטינים מיידים אבנים על רכב בו נוהגת אישה ישראלית בדרך המרכזית בין ירושלים לחברון, לאחר הפגנת סולידריות של פעילי ג'יהאד איסלמי עם העציר חאדר עדנאן ששבת רעב. צולם סמוך לכפר בית עומאר".

בתוך כך, מוקדם יותר היום נפצעה באורח קל אישה פלסטינית, מאבנים שיודו לעבר רכבה סמוך ליישוב מגרון. האישה פונתה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים על ידי הסהר האדום. כוחות צה"ל ערכו סריקות באזור אך לא נעצרו חשודים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת