תיעוד מצמרר: רגע הדקירה בסופרמרקט "רמי לוי"

כיממה לאחר הפיגוע בסניף הסופרמרקט שבמישור אדומים, נחשף סרטון מצלמת האבטחה שתיעד את אחד החשודים בשעת מעשה יחד עם תגובתו המהירה של המאבטח ממשרד ראש הממשלה שרדף אחריו וניטרל אותו. כך זה נראה

פיגוע הדקירה מול המצלמות: יממה לאחר שמחבל פלסטיני חדר לסניף "רמי לוי" במישור אדומים, דקר בני אדם - ופצע אותם באורח בינוני, נחשף הסרטון ממצלמות האבטחה שתיעד את הפיגוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון נראה המחבל מתחזה לאחד הקונים, ולפתע - מתנפל על מי שעמד לידו והחל לדקור אותו. אדם נוסף בחולצה צהובה שעמד ליד המחבל בזמן התקרית והתנפל עליו מיד.

המחבל החל לרוץ בין מדפי המוצרים ואחריו רדף אדם בחולצה כתומה, המשמש כמאבטח במשרד ראש הממשלה, כשהוא עם נשק שלוף. הוא הגיע למקום בתוך שניות - ירה בדוקר ונטרל אותו.

מבדיקה ראשונית של המשטרה עולה כי מאבטח חמוש שהיה במקום ירה לעבר פלג גופו התחתון של המחבל, פגע ברגלו, ולאחר מכן ניסה להשתלט עליו. המחבל נפצע באורח קל-בינוני, פונה על ידי צוותי מגן דוד אדום לקבלת טיפול רפואי - ולאחר מכן נעצר. עוד עולה מהחקירה כי שני פלסטינים שסייעו למחבל לבצע את הפיגוע נעצרו אף הם. בנוסף, המשטרה עיכבה עובד בסניף לחקירה, ששוחרר כעבור מספר שעות.

האירוע החל לאחר שסמוך לשעה 16:20 אתמול הגיעו שלושה פלסטינים ברכב מסחרי לסניף הסופרמרקט. שלושת המחבלים - כולם תושבי העיירה הפלסטינית אל עזרייה, מזרחית לירושלים - נכנסו למקום ואחד מהם התנפל על לקוחות שהמתינו בתור לקופות.

צוותי מד"א שהוזעקו לזירה פינו את שני הפצועים, שניהם כבני 50, לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים במצב בינוני, כשהם סובלים מדקירות בפלג גופם העליון.