אשת הדיפלומט שוחררה מביה"ח בהודו

בני משפחתה של טל קורן-יהושע, הישראלית שנפצעה ממטען חבלה שהוצמד לרכבה בניו דלהי, ממתינים לשובה. לאחר שחל שיפור במצבה היא שוחררה מבית החולים וככל הנראה כבר עלתה על טיסה מיוחדת בליווי אנשי משרד החוץ. אמה: "היא בסדר גמור, מחכים לה"

בשורות טובות מניו דלהי: טל קורן-יהושע, אשת הדיפלומט שנפצעה ממטען החבלה בפיגוע ליד שגרירות ישראל בניו דלהי, השתחררה מבית החולים והיא צפויה להגיע היום חזרה לארץ. משרד החוץ אישרו בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט שצוות הרופאים ההודים החליט לשחרר את קורן בעקבות השיפור במצבה, והיא צפויה להגיע חזרה ארצה בהקדם האפרי, כנראה עוד היום.

ברשת ב' דווח כי קורן-יהושע כבר עלתה על טיסה בדרך לנתב"ג. בני משפחתה של קורן ממתינים לשובה בטיסה המיוחדת של משרד החוץ, ארבעה ימים אחרי שנפצעה באורח קל עד בינוני. "היא בסדר גמור", אמרה צפירה קורן, אמה של טל בשיחה עןם חדשות 2, אך סירבה להתייחס למצבה הרפואי. אני מקווה לראות אותה עוד היום, "אבל איני יודעת מתי בדיוק זה יקרה", הוסיפה. ביום רביעי סיפרה האם שמצבה של טל השתפר מאד, וציינה כי היא התחילה כבר להזיז כמה איברים בגוף. "היא ראתה את הילדים ושמחה מאד. היא מאד חזקה ואופטימית, צוחקת ומחייכת".

לאחר פציעתה, עברה קורן סדרת ניתוחים בבית החולים בהודו, במסגרתו הוצאו רסיסים מגופה, חלקם באזור עמוד השדרה. תחילה היה חשש שחלק מהרסיסים גרמו נזק לקורן, ואף הועלתה אפשרות לפגיעה צמיתה, אך לאחר שהתאוששה מהניתוח, נראה כי הטיפולים עברו בשלום והיא מניעה את איבריה בכוחות עצמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת