דיווח: "סוכל ניסיון התנקשות באהוד ברק בסינגפור"

האם זו הייתה אמורה להיות הנקמה על חיסול מורנייה? "גורמים ישראלים" טוענים כי אירן וחיזבאללה תכננו לחסל את שר הביטחון אהוד ברק במהלך ביקורו בסלון האווירי בסינגפור בתחילת השבוע, כך מדווח הבוקר העיתון "אל-ג'רידה". על פי הדיווח, המוסד קיבל מידע אמין וסודי, ושלושה חשודים נעצרו לחקירה

ברק. על הכוונת? (רויטרס)

האם שר הביטחון אהוד ברק היה על הכוונת של מתקפת הטרור האחרונה נגד נציגויות ישראל בעולם? גורמים ישראליים שהוגדו "יודעי דבר" אמרו הבוקר לעיתון "אל-ג'רידה" הרואה אור במפרץ, כי המוסד הישראלי סיכל ניסיון חיסול של ברק במהלך ביקורו האחרון בסינגפור.

"המוסד עדכן את השלטונות בסינגפור במידע בעל חשיבות רבה וסודי על תא משותף של אירן וחיזבאללה, שתכנן לחסל את שר הביטחון שביקר בסינגפור בראשית השבוע והשתתף בסלון האווירי", דיווח העיתון מפי הבכירים הישראלים. "התא קיבל מידע רב ומדויק על הלו"ז של ברק, וארגן פעילים שיועדו לעקוב אחר פעילותו לחסל אותו במלון בו הוא שהה".

המקורות הוסיפו עוד שהמוסד יידע את השלטונות בסינגפור על כך בטרם ברק הגיע לביקור, ובעקבות כך נעצרו שלושה חשודים במבצע סודי. השלושה, על פי הדיווח ב"אל-ג'רידה", נחקרים בשיתוף אנשי המוסד, במטרה לחשוף מידע נוסף שעשוי לסייע בחשיפתם של תאי טרור נוספים שרוצים לפגוע בישראלים במדינות שונות. "אירן וחיזבאללה עומדים מאחורי התאים הללו", דווח בעיתון מפי הגורמים הישראליים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת