הכירו: העולים הבודדים שנפגשו בצבא והתארסו

סמ"ר רוברט כהן ורבקה דנקו עלו לארץ על מנת להתגייס לצה"ל. השניים הכירו בשירות ואז האהבה פרחה, הם התארסו ובקרוב יתחתנו. "התאהבתי במבט ראשון", סיפר סמ"ר רוברט, לוחם בנח"ל. "הוא שלח לי מסרון אהבה בשמירה", אמרה רבקה. לציון יום האהבה 2012 הם אמנם לא יוכלו להיפגש אך יערכו "דייט טלפוני". צה"ל - גרסת האהבה

"התאהבתי בה במבט ראשון", הזוג המאושר (דו"צ)

צבא ההגנה לאהבה: צעיר וצעירה יהודים, אחד משוויץ והשנייה מהוואי החליטו לעשות צעד ולהתגייס לצה"ל. תוך זמן קצר הם קיבלו כומתה ומדים, נקלטו בצבא והוכרו כחיילים בודדים. במהלך הכשרתם הם הכירו אחד את השני, לאחרונה התארסו ובקרוב יגם עמדו מתחת לחופה.

סמ"ר רוברט כהן ורבקה דנקו הכירו במחו"ה אלון, שם למדו עברית. עוד בשלב הטירונות הבינו השניים שיש ביניהם בסיס משותף ורוברט ביקש את המספר של רבקה. העתיד נראה ברור ומבטיח, אך בין השניים חל נתק למשך חמישה חודשים. מסיבה לא ברורה הם לא המשיכו לתקשר ונפגשו שנית במקרה במהלך בשירות.

"אנחנו זוכים לעשות את מה שאנחנו אוהבים ביום יום, וגם להיות אחד עם השני. ללא ספק העלייה לארץ שינתה את חיינו מהבחינה הזו", סיפרו השניים. "רציתי לעזור ולתרום למדינה, לתת משהו ממני לנושא שנראה לי חשוב", סיפר סמ"ר כהן, המשרת כלוחם בחטיבת הנח"ל.

"שלח לי הודעה שהוא אוהב אותי בשמירה"

הקשר בין השניים לא פשוט כלל כיוון שרוברט משרת כלוחם וחוזר לעיתים רחוקות הביתה. "אני ורבקה נפגשים רק בסופי שבוע וזה קשה, אבל שווה כל רגע", ציין רוברט. "סיפור האהבה שלנו לא היה קל והרבה דברים קרו לנו במזל, אבל נועדנו להיות יחד - אף פעם לא פגשתי בחורה כמוה והתאהבתי בה במבט ראשון".

רבקה ציינה כי תחילה היא הסכימה לקשרי ידידות בלבד. "בהתחלה רציתי שנהייה רק ידידים אבל לאט לאט התאהבתי בו", סיפרה רבקה. "יום אחד שהייתי בשמירה הוא שלח לי מסרון שהוא אוהב אותי ואז התקשרתי לאימא שלי וסיפרתי לה כמה הוא מדהים".

לרגל יום האהבה אין באפשרותם להיפגש כי רוברט נמצא בבסיס מרוחק אך רבקה מבטיחה כי השניים יערכו דייט טלפוני. "אנחנו נדבר בטלפון על דברים קיטשים לכבוד יום האהבה", הצהירה. בעוד מספר חודשים השניים יעמדו מתחת לחופה ויגידו תודה לצה"ל שהפגיש אותם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת