נפצע קשה בתאונת דרכים ויהיה קצין קרבי

למרות הפציעה הקשה והשיקום שעבר בעקבות תאונת דרכים קשה, החליט ירדן ביאלוסטוצקי שהוא חייב להיות לוחם בצה"ל והתגייס לחטיבת גבעתי. היום הוא יסיים את קורס הקצינים ויהיה מפקד מחלקה בחטיבה. "חשבתי שלא אשרוד בכלל את התאונה – זה ממש נס", סיפר לחדשות 2 באינטרנט. "אסור לוותר"

"הכל אפשרי", סג"ם ירדן (דו"צ)

חודשים ספורים לפני גיוסו לצה"ל, עבר ירדן ביאלוסטוצקי תאונה דרכים קשה. בזמן שחזר לפנות בוקר מחבר במודיעין ונהג ברכב, התנגש בו בצד בו ישב נהג מונית ופצע אותו קשה. למרות הכל, היום הוא יקבל את דרגות הקצונה ויהפוך לקצין קרבי בחטיבת גבעתי.

ביאלוסטוצקי סבל משברים קשים בצלעות, קרעים בריאות ובטחול ועבר שיקום ארוך. למרבה המזל, הוא החלים מהתאונה מהר יחסית לפציעתו. "אני חשבתי שלא אוכל להיות בקרבי, חשבתי שלא אשרוד בכלל את התאונה - זה ממש נס", סיפר סג"מ ביאלוסטוצקי בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "עשיתי בגרויות בבית והחלום שלי היה להיות לוחם".

ירדן קיווה לשרת בשייטת 13 אך בגלל שיש לו נקב בריאות הוא לא הורשה. "קיוויתי שייקחו אותי לקרבי, למרות התאונה הקשה". לאחר מכן התגייס לחטיבת גבעתי, היה לוחם בגדוד רותם והחליט שהוא רוצה להיות קצין. "מי שיכול להשפיע ולתרום למדינה צריך להיות לוחם ולהתגייס לצה"ל, לחנך את הלוחמים ולהוביל אותם למלחמה הבאה", הדגיש בפנינו. "גם אם קורים דברים אסור לוותר, אם רוצים להגיע למקום שאתה רוצה צריכים לעשות זאת בכל מחיר".

הלוחם לא הספיק להתאושש וכבר בהכנה לקורס הקצינים נפצע שוב ושבר את רגלו. "למרות זאת יצאתי לקורס שני, לא ויתרתי", ציין הקצין הצעיר. היום, בטקס מרגש בנוכחות הרמטכ"ל ושר הביטחון ומשפחתו כמובן, יקבל הלוחם את דרגות הקצונה וישוב לחטיבת גבעתי לשרת כמפקד מחלקה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת