צפו: כך חיילים גונבים פחיות בתוך בסיס צה"ל

קבוצת חיילים שתיעדו עצמם גונבים פחיות משקה רבות ממכונה באחד מבסיסי צה"ל עלולים עכשיו להתחרט על מעשיהם. בסרטון שהעלו ליוטיוב הם נראים מוציאים עשרות פחיות באמצעות מקל מטאטא שבור, תוך שהם צוחקים ומעודדים זה את זה. דובר צה"ל: "מגנים כל מעשה מסוג זה, אשר נוגד את פקודות הצבא ואת רוח צה"ל"

צה"ל ממלא, החיילים מרוקנים: קבוצת חיילים שתיעדו עצמם גונבים פחיות רבות ממכונה לממכר פחיות משקה בבסיס צה"ל, עלולים כעת לשלם ביוקר על מעשיהם.

בסרטון שהעלו החיילים ליוטיוב תחת הכותרת "free drink", נראים ארבעה חיילים שאחד מהם מצלם, כשהם גונבים עשרות פחיות משקה מהמכונה באמצעות מקל מטאטא שבור. זאת, למרות שהמכונה מוגנת לכאורה מגניבות באמצעות רשת ברזל כבדה.

"זאת השגרה בצה"ל, אנחנו פה עושים מכה על שתי מכונות", אומר אחד מהם בסרטון. "מי שיבוא למלא אותן - תהיה לו בעיה". חברו מוציא את הפחיות ומוסיף: "מספיק? לא בא לכם עוד? טוב בוא נראה כמה הוצאנו. גם ספרייט וגם נסטי וגם מנגו".

מעיון בעמוד היוטיוב של החייל שהעלה את הסרטון, מתברר כי גניבת הפחיות היא לא העבירה הראשונה אותה ביצע ואף תיעד. בין היתר מופיעים שם סרטונים המתעדים נהיגה במהירות מופרזת של כ-160 קמ"ש וכן ביצוע "צלחות" בכביש רטוב באמצע הלילה.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה כי "לא ניתן לזהות את זהות החיילים המופיעים בסרטון המדובר. צה"ל מגנה כל מעשה מסוג זה, אשר נוגד את פקודות הצבא ואת רוח צה"ל. הנושא ייבדק ובמידת הצורך תיפתח חקירת מצ"ח בנושא".

הסרטון הגיע למערכת באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת