נשות האלופים בצה"ל תרגלו טיסה

בדרך כלל הן לא נמצאות תחת אור הזרקורים אבל בצה"ל החליטו לערוך לנשות האלופים יום גיבוש מיוחד. אתמול בבוקר הגיעו 17 נשות אלופים ובעלה של ראש אכ"א אלוף אורנה ברביבאי לבסיס חצרים של חיל האוויר שם תרגלו טיסה וצפו בהזנקות. אשתו של מפקד חיל האוויר: "אני הכי לחוצה כאן". בתום הסיור הן קיבלו כנפי טיס כהוקרה

נשות האלופים בתדרוך מיוחד (חיל האוויר)

בדרך כלל פחות רואים אותן ולא כל כך שומעים אותן אך יש להן בהחלט השפעה מסוימת על מערכת הביטחון בישראל - מדובר בנשות אלופי המטה הכללי של צה"ל. אתמול בבוקר הגיעו 17 נשות האלופים לבסיס חיל האוויר חצרים בדרום ליום גיבוש מיוחד במהלכו הן עלו על סרבלי טיסה והמריאו לגיחה על מאמן מטוס העפרוני של החיל.

"זו תחושת גאווה לחשוף את חיל האוויר בפני החברות שלי מפורום מטכ"ל", אמרה לביטאון חיל האוויר אורנה נחושתן, אישתו של מפקד חיל האוויר עידו נחושתן. "אני הכי לחוצה כאן", הודתה והוסיפה כי היא הכי הייתה רוצה להיות פרח טיס לאחר שתמכה בבעלה אלוף נחושתן שנים רבות. בין הנשים היה ניתן למצוא גבר אחד - משה ברביבאי, בעלה של ראש אגף כוח האדם אלוף אורנה ברביבאי.

גם אשתו של הרמטכ"ל בני גנץ השתתפה בסיור המיוחד. "הסיור כאן מעלה לי זיכרונות מהתקופה שבה גרנו בבסיס פלמחים", אמרה וציינה כי קיבלה סחרחורת לאחר שיצאה ממתקן הסימולאטור. לאחר שביקרו בבסיס וצפו בהזנקת צוותים למטוסים העניקו להם כנפי טיס משלהם כאות הוקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת