חיילת הותקפה מינית כשישנה במגורי הבנות בבסיס

מצ"ח פתחה בחקירה בעקבות תלונה של חיילת מבסיס במרכז הארץ, לפיה גבר אלמוני פרץ לחדרה במגורי הבנות בבסיס שלשום לפנות בוקר, וגהר מעליה בעודו מגיע לפורקן מיני. החיילת התעוררה מהמעשים והתוקף נמלט. בין היתר נאספו דגימות DNA שנמצאו על גופה של החיילת. גורמים בצה"ל: "אירוע חריג שמטופל במלוא הרצינות"

סיפרה: גבר זר גהר מעליי. אילוסטרציה (רויטרס)

מי חדר למגורי הבנות ותקף באמצע הלילה? חיילת מבסיס במרכז הארץ התלוננה בתחילת השבוע על תקיפה מינית שעברה בזמן שישנה בבסיס. לדבריה, אלמוני הגיע למגורי הבנות בזמן שישנה וביצע בה מעשים מיניים עד שבא על סיפוקו. המשטרה הצבאית פתחה בחקירה, עד כה נעצר חשוד אחד במעשה.

האירוע החמור התרחש בליל יום ראשון השבוע. לדברי החיילת, היא התעוררה בשעה 5 לפנות בוקר וחשה שגבר זר גוהר מעליה ונוגע בה בעודה ישנה. רגע אחרי שהגיע לפורקן מיני, הבחין האלמוני שהחיילת התעוררה, נמלט מהחדר בריצה והיא מיהרה להזעיק עזרה.

חוקרי מצ"ח הגיעו לבסיס ופתחו בחקירה. במסגרת זו נגבו עדויות מהחיילת ומחיילים נוספים בבסיס, ואף נאספו דגימות מבגדיה של החיילת במטרה לזהות את התוקף על פי ה-DNA שהותיר עליה.

גורם צבאי אמר לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר במקרה חריג שנבדק במלוא הרצינות. מדובר צה"ל נמסר כי "בנושא מתנהלת חקירת מצ"ח ועם סיומה יועברו ממצאיה לעיון וחוות דעת הפרקליטות הצבאית". עוד נמסר כי "החיילת מקבלת סיוע מהגורמים המקצועיים הרלוונטיים בצה"ל. 

תלונתה של החיילת עוררה פאניקה בקרב בנות רבות המשרתות בבסיס, לאחר שהחיילת סיפרה לממונים עליה והשמועה פשטה בבסיס. בעקבות האירוע, הונחו המפקדים לשוחח עם החיילות ולהנחות אותן לנקוט אמצעי זהירות ולנעול את החדרים בזמן שהן ישנות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת