ראש מכון המחקר של הפרלמנט האירני: "לתקוף בישראל כבר השנה"

ראש מכון המחקר הרשמי של הפרלמנט האירני פרסם מאמר בו הוא קורא לראשונה למלחמת-מנע של אירן נגד ישראל. "אין ברירה אלא להכות", כתב באתר המכון. באזורי התקיפה: בין לוד לירושלים, תל נוף וגם מושב שדות-מיכה

קריאה ראשונה לתקיפה יזומה של אירן בישראל: אתר החדשות האירני "אלף", המנוהל על ידי ראש מכון המחקר הרשמי של הפרלמנט במדינה, פרסם הלילה מאמר שקורא לתקוף את ישראל כבר השנה. לקריאה הזו מתפרסמת היום גם רשימת היעדים הישראליים לתקיפה.

על פי הפרסומים ב"אלף", "אין ברירה אלא להכות בישראל". מדובר כאמור, לראשונה, בתכנוני מכת-מנע אירנית נגד "האויב הציוני". במאמר שפורסם מובאים שלושה צידוקים לרעיון התקיפה בישראל: ראשית, צוין כי פסיקה הלכתית של השריעה האירנית מאפשרת לתקוף את ישראל. שנית, נכתב באתר כי אין להמתין לתקיפה ישראלית על מתקני הגרעין במדינה, ולבסוף הודגש כי אירן חזקה בפני עצמה וביכולתה לבצע את הדברים.

בהמשך המאמר, מצוינות המטרות העיקריות שאותן יש לתקוף בישראל. להבנתם של האירנים, ראשית יש לתקוף בין לוד וירושלים, בעיקר באזור המושב שדות מיכה, ובבסיס חיל האוויר בתל נוף, שבו לטענתם נמצאים טילי "יריחו", שמאיימים על אירן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת