חשד: לוחמי יחידות מובחרות סחרו בסמים

המשטרה הצבאית החוקרת עצרה לחקירה שבעה חיילים, מתוכם לוחמים ביחידות מובחרות, בחשד שסחרו בסמים ולקחו סמים בזמן פעילות צבאית וכן בזמנם הפרטי. עורך דינם של אחד החשודים אומר כי מרשו טוען בתוקף כי אין לו קשר לאירועים וכי קיבל תעודת הצטיינות לאחרונה. מחר צפויים להאריך את מעצרם

לוחמי צה"ל. ארכיון (SHUTTERSTOCK)

חשד לסחר בסמים ביחידות מובחרות: שוטרים צבאיים הגיעו הבוקר לשבעה בתים באזור צפון תל אביב ועצרו לחקירה שבעה חיילים שחלקם משרתים כלוחמים ביחידות מובחרות בצה"ל, בחשד לשימוש וסחר בסמים בזמן פעילות צבאית ובזמנם הפרטי.

השבעה למדו יחד בבית הספר התיכון והמשטרה הצבאית חקרה כבר זמן מה את החשדות ואספה ראיות נגד החשודים במעשים החמורים. גורם צבאי סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "מדובר בקבוצה מעורבת של לוחמים ועובדים כללייים מתוכם לוחמים ביחידות חי"ר". עוד הוסיף כי השבעה "נעצרו על בסיס מידע מודיעיני במאמץ מיוחד של מצ"ח שפועלת נגד נגע הסמים בצה"ל".

עורך הדין בני קוזניץ המייצג את אחד החיילים החשודים אמר כי מרשו מכחיש כל קשר לדברים. "מדובר בחייל שרק לאחרונה הוכרז כחייל מצטיין בגדוד השריון הוא משרת", סיפר לחדשות 2 באינטרנט עו"ד קוזניץ. "לא ברור לו מאיפה זה הגיע". מחר צפויים להאריך את מעצרם של הלוחמים.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "בנושא מתנהלת חקירת מצ"ח. עם סיומה יועברו הממצאים לבחנת הפרקליטות הצבאית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת