אבנים נזרקו על אוטובוס ליד שילה

כוחות הביטחון פתחו בסריקות באזור צומת שילה עקב דיווחים על אש שנפתחה לעבר אוטובוס של אגד, אך לאחר זמן קצר נודע כי היו אלה אבנים שנזרקו לעבר האוטובוס. לא היו נפגעים באירוע

ארכיון (הלל מאיר סוכנות תצפית)

אבנים נזרקו הערב (שני) לעבר אוטובוס ישראלי על בכביש 60 באזור בנימין. אין נפגעים. האירוע התרחש סמוך ל-20:00, ובתחילה דווח כי נורתה אש לעבר כלי הרכב של חברת אגד מכיוון הכפר הפלסטיני סילוואד. כוחות הביטחון פתחו בסריקות ולאחר בדיקת מז"פ עלה כי מדובר היה ביידוי אבנים לעבר האוטובוס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מוקדם יותר היום נדקר אזרח ישראלי בגוש עציון, כשמחבלת חמושה בסכין פצעה אותו באורח קל. כוח מיחידת כפיר שהיה במקום ירה במחבלת - ופצע אותה קשה מאוד.

 

האוטובוס שספג אש (חדשות 2)

לאחר שהמחבלת נורתה, בוצעה בדיקת חבלן בתיק שנשאה עימה - שם נמצאה סכין נוספת. הפצוע בפיגוע סירב לפנות את עצמו לבית החולים. המחבלת שנפצעה קשה מאוד מהירי פונתה לקבלת טיפול במרכז הרפואי הדסה בירושלים.

אירוע נוסף בצומת הגוש אירע הבוקר הגיע למחסום תפוח צעיר פלסטיני שעורר את חשדם של לוחמי מג"ב הפועלים במקום. לאחר שסירב לבקשתם לעצור והמשיך להתקדם לכיוונם, ביצעו הלוחמים נוהל מעצר חשוד. הוא סירב להזדהות ובחיפוש על גופו נתפסה סכין. לאחר מעצרו הוא הועבר לחקירה בשב"כ.